športové

Erling Haaland a Real Madrid? Zabudnite na španielsku správu

dnes 16:55
|

Pandémia koronavírusov spôsobila, že španielska liga sa hrala v júli, a očakáva sa, že liga majstrov sa skončí až v auguste. Veľkou zmenou však bude minimálny prenos hráčov počas letného prenosového okna.

Španielska Marca predpovedá, že slávna Real Madrid zostane tento rok v lete úplne bez prestupového pohybu na futbalovom trhu. Príchody talentovaných teenagerov Erlinga Haalanda a Eduard Camavingu pravdepodobne zostanú iba v rovine teórie.

„To, čo sa zdá nemožné, sa stane realitou. Real nebude kupovať žiadneho hráča. Bude si to vyžadovať finančné obmedzenia v čase, keď vážne narušilo šírenie nového koronavírusu. Futbalové múzeum alebo iné formy klubového marketingu.“

„Očakáva sa, že reálne prídu o 150 miliónov eur z dôvodu neprítomnosti diváckych zápasov a zmrazenia marketingových aktivít na štadiónoch. A to je hlavný dôvod, prečo sa rada rozhodla pozastaviť prevody hráči okrem dočasného znižovania platov zamestnancov. ““ napísal portál športového časopisu Marc.

Erling Haaland oslavuje gól v sieti Schalke

Zdroj: Reuters

Španielske médiá zároveň zdôrazňujú, že v tejto situácii bude oveľa ťažšie predávať kvalitné prehrávače tohto typu James Rodríguez či Garetha Bala, o ktorých sa už dlho diskutovalo v súvislosti s odchodom z Madridu. Avšak tieto dva boli drahé pre iné kluby ešte pred objavením sa koronavírusu a teraz sú prakticky „nepredajné“. „Marcelo tiež patrí do tejto skupiny, ale stále je jedným z hlavných jedenástich členov tímu Zidan,“ spomína Marca.

Liga mala oficiálne reštartovať 11. júna. Tabuľku pre najvyššiu španielsku súťaž vedú futbalisti z FC Barcelona s dvojbodovým vedením tesne pred hráčmi Real Madrid. Tretie miesto patrí futbalistovi Sevilla FC so stratou 11 bodov. Na konci sezóny je potrebné absolvovať ďalších 11 kôl.


Nezákonný zápas vo Švajčiarsku:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close