Hlavné správy

Ernest Padeng na Slovensku na radare európskych klubov

Útočník z rozpálenej Ghany Ernest Paden sa objavil na radare viacerých európskych klubov a pred uzavretím letného prestupového obdobia sa zmení.

21-ročný rastúci talentovaný priekopník prišiel do FC STK Zámorák na hosťovanie z materského klubu FC DAC 1904 pred začiatkom minulej sezóny a počas celej sezóny exceloval.

Odvážny útočník má všetko dobré, čo center v hre potrebuje, pretože má schopnosť strojnásobiť sa, vytvárať priestory svojim šikovným a rýchlym pohybom, pokračovať v hre, byť veľmi silný vo vzdušných súbojoch a čo je najlepšie, čo najlepšie. Schopnosť dokončiť.

IMG 20220614 WA0034

Hviezda X-Vision FC zohrala kľúčovú úlohu a ovládla Slovenskú ligu 2 ako búrka, keď strelila 16 gólov v 17 zápasoch; Udelenie 9 bodov a 7 asistencií.

IMG 20220614 WA0035

Aj na Slovenskom pohári strelil tri góly v štyroch zápasoch s tromi gólmi – bežné vydanie, ktoré ukradol titulky v krajine.

Jeho hviezdny a pôsobivý prejav upútal dobré oči mnohých európskych klubov, ktoré sú pripravené zapôsobiť na jeho službu v okne, v ktorom sú.

Ernest Bodeng, 21, začal svoju kariéru v Champions FC na úrovni Golds v Kumasi, potom sa pripojil k tímu United United Second Division v Suniyane a potom sa presťahoval do hlavného mesta hrať za Vision FC, čo sa nakoniec stalo jeho posledným kúzlom. Pobrežie Ghany na obchodovanie v Európe.

Zdroj: Idris Abdul Rahim

READ  USA sú pripravené podpísať dohodu, ale Rusko odmieta zmraziť svoj jadrový arzenál

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close