Hlavné správy

Euro 2020: Španielsko potrebuje na postup do osemfinále remízu proti Slovensku

Španielsko potrebuje bod v poslednom stredajšom zápase skupiny proti Slovensku, aby si zabezpečilo postup do šestnástky európskeho šampionátu.

Výsledky ostatných tímov by stačili na to, aby Španielov doviedli do vyraďovacej fázy, keď žrebovali po sobotňajšej výhre 1: 1 proti Poľsku.

Predovšetkým však Xinhua uviedol, že Španielsko potrebuje dobrý výkon a góly po remíze 0: 0 proti Švédsku a remíze 1: 1 proti Poliakom.

Zatiaľ čo Španieli mohli mať proti Švédom trochu smolu, výkonnostná hra proti Poľsku vyvolala veľké pochybnosti o strane Luisa Enriqueho, ktorý nedokázal znovu využiť šance, keď sa skóre polarizovalo takmer z ich jedinej šance.

Obe šou budú mať fanúšikov nespokojných s pálením ihriska Estadio de la Cartuja v Seville tesne po zápase španielskeho Poľska.

V snahe získať späť sebadôveru je pravdepodobné, že Louis Enrique urobí vo svojej základnej jedenástke niekoľko zmien.

Sergio Basketz sa vráti do stredného pásma po zotavení z Covit-19, zatiaľ čo Caesar Asbiliquetta nastúpi vpravo, aby umožnil Marcosovi Lorendemu presadiť sa do stredného pásma, kde môže lepšie využiť svoju schopnosť posúvať sa vpred a dávať kľúčové góly.

Jose Luis Gaya má tiež šancu nahradiť Jordiho Albu na ľavom beku, zatiaľ čo busety absolvoval partner Thiaga Alcantaru v strede poľa.

Luis Enrique sa bude musieť rozhodnúť, či môže v útoku pokračovať s Alvarom Morata. Morata skóroval proti Poľsku, ale otvorenú bránu minul po tom, čo penalta v druhom polčase Gerarda Morena skončila na žrdi.

Spisovateľ Michail Oyarzabal, Ferran Torres a Pablo Sarabia majú všetky šance spojenectva Moreno v útoku proti zápasu, ktorý je už trojbodový po prehre 2: 1 s Poľskom a 1: 0 so Švédskom.

–IANS

kh /

(Názov a obrázok tohto prehľadu mohli byť prepracovaní zamestnancami Business Standard; zvyšok obsahu pochádza z informačného kanála rady, ktorý si vytvoril sám.)

READ  Slovenský exklientkár bije a škrtí svoju partnerku

Vážený čitateľ,

Business Standard vždy usilovne pracoval na poskytovaní aktuálnych informácií a komentárov k vývoju, ktoré bude mať veľký záujem, pokiaľ bude mať široký politický a ekonomický dopad na krajinu a svet. Vaše povzbudenie a dôsledná spätná väzba o tom, ako vylepšiť našu ponuku, posilnili náš záväzok a oddanosť týmto ideálom. Aj v týchto zložitých časoch vyplývajúcich z Kovit-19 sme odhodlaní informovať vás a informovať o dôveryhodných správach, smerodajných názoroch a ostrých komentároch k príslušným aktuálnym problémom.
Máme však požiadavku.

Pretože bojujeme s ekonomickými dopadmi epidémie, stále potrebujeme vašu podporu, aby sme vám mohli naďalej poskytovať kvalitnejší obsah. Naša vzorka predplatného získala povzbudivú odpoveď od mnohých z vás, ktorí ste sa prihlásili na odber nášho online obsahu. Dodatočné predplatné nášho online obsahu vám pomôže dosiahnuť ciele poskytovania ešte lepšieho a relevantného obsahu. Veríme v slobodnú, spravodlivú a spoľahlivú žurnalistiku. Vaša podpora prostredníctvom ďalších predplatných nám umožní precvičiť si časopis, ktorý sme sľúbili.

Podpora kvalitnej žurnalistiky a Prihláste sa na odber obchodnej kvality.

Digitálny redaktor

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close