najnovšie správy

Eurofondy provízie priamo do strany štátnej pokladnice. Hodnotná platforma alebo politický zisk? (Podcast)

Porazte liberalizmus, chráňte normálnosť a propagujte hodnoty. To všetko na pôdoryse novej parlamentnej platformy s názvom For Value Slovakia. Oznámili to poslanci otSNS a Smer-SD z Kotlebu po neúspešnom schválení správy ombudsmana Parlamentu.

Platformu tvoria Tomáš Tarab, Ján Podmanický, Marian Kéry a Filip Kuff.

Vypočujte si náš podcast Správy nahlas:

Nejde o platformu hodnôt, ale o politický zisk – hodnotí ju platforma, ktorú ohlásil editor Aktualít Peter Bárdy. Nevidel potenciál možnej novej konzervatívnej strany.

Správa prichádza s ďalším odhalením v prípade korupcie v Dobytkári. Jeden z obvinených, ktorý v súčasnosti spolupracuje s políciou a odhaľuje úplatkárske plány – Ľubomír Kropil – sprostredkoval nielen eurofondy, ale tiež zarobil veľa peňazí.

Laura Kellö z vyšetrovacieho tímu poskytne podrobnosti a za zákulisiami prípadu.

Vláda dnes urobila personálnu zmenu v správe štátnych hmotných rezerv. Ján Rudolf umiestnil na čelo kancelárie. Oznamuje audit.

Tento podcast bol vytvorený aj s vašou podporou, za čo sme vďační.

Moderuje Jaroslav Barborák.

Všetky naše podcasty nájdete na jednej stránke tu. Všetky nové mince si môžete predplatiť prostredníctvom iTunes, Podcasty Google SoundCloud alebo Spotify, Sledujte nás na stránke Facebook Novinky podcastovy.sk.

#SpajaNasZodpovednost

Prebiehajúca pandémia môže tiež ohroziť posledné nezávislé médiá, ktoré nemajú zamknutý obsah. Medzi ne patrí Aktuality.sk. Overené informácie vám prinášame na minútu, takmer nepretržite 7 dní v týždni. Náš obsah je k dispozícii zadarmo pre každého z vás. Súčasný ekonomický pokles spôsobil masívny pokles príjmov z mediálnej reklamy, čo veľmi vážne zasiahlo aj Aktuality.sk. Dnes viac ako kedykoľvek predtým potrebujeme vašu podporu – čitatelia. Ďakujeme Vám! #SpajaNasZodpovednost

Už máte účet? prihlásiť sa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close