Európska liga: Sparta Praha prehrala s Lille, Liberec porazil Gent

včera 23:10
|

Slovan Liberec v zostave so slovenskými legionármi Martinom Koscelníkom a Jakubom Hromadom zdolal v duu J-skupiny belgický Gent 1: 0.

Hapoel Beer Ševa - SK Slavia Praha

Prečítajte si tiež

Duel Slovan Liberec – KAA Gent ste mohli sledovať ONLINE na ŠPORT.sk >>

Martin Koscelník v 29. min prihral Abdalláhovi Jusufovi Hilalovi na víťazný gól a odohral celý zápas. Jakub Hromada bol na trávniku do 79 minút.

Duel AC Sparta Praha – Lille OSC ste mohli sledovať ONLINE na ŠPORT.sk >>

Sparta Praha bez zranení Lukáš Štetina a David Hanck prehra v H-skupine s francúzskym OSC Lille 1: 4. „Červení“ hrali od 23. minúty bez vylúčeného Lukáša Krejčího. Hetrikom bol nahradením Yusufa Yaziciho. V druhom zápase skupiny uspeli hráči AC Miláno 3: 1 na ihrisku Celticu Glasgow.

Leicester City zvíťazil v G-skupine nad Zoryou Luhansk 3: 0. Darilo sa ďalšiemu tímu anglickej Premier League Tottenham Hotspur. Zverenci Joseho Mourinha si v J-skupine poradili aj s rakúskym tímom LASK Linz 3: 0. LASK vyradila v 3. predkole DAC Dunajská Streda.

V I-skupine triumfoval Villarreal nad Sivassporom 5: 3, dvoma gólmi za „žltú ponorku“ rozhodol dvoma gólmi Paco Alcacer.

G-skupina:

Sporting Braga – AEK Atény 3: 0 (1: 0)

Ciele: 44. Galeno, 78. Paulinho, 88. Horta

Leicester City – Zorja Luhansk 3: 0 (2: 0)

Ciele: 29. Maddison, 45. Barnes, 67. Iheanacho

H-skupina:

Sparta Praha – OSC Lille 1: 4 (0: 1)

Ciele: 46. ​​Dočkal – 45., 60. a 75. Yazici, 66. Ikone, Červený kríž: 23. Krejčí (Sparta)

Celtic Glasgow – AC Miláno 1: 3 (0: 2)

Ciele: 76. Elyounouss – 14. Krunič, 42. Diaz, 90 + 2. Hauge

READ  TV program Paris Masters 2022: Kedy hrajú Novak Djokovič a Carlos Algaraz?

Skupina I:

Maccabi Tel Aviv – FK Karabach 1: 0 (1: 0)

Cieľ: 10. Cohen

CF Villarreal – Sivasspor 5: 3 (2: 2)

Ciele: 13. Kubo, 20. Bacca, 57. Foyth, 64. a 78. Alcacer – 33. Kayode, 43. Yatabare, 64. Gradel