Technológie

Exkluzivita pre PS5 Forspoken vytvára nečakaný vzhľad Microsoft Store

Forspoken, akčná RPG predtým známa Projekt Adiya, Prvýkrát predstavený v roku 2020 na podujatí Sony na odhalenie PlayStation 5. Sleduje Fraya, ktorý je vytrhnutý z jeho života v New Yorku a odvezený do krajiny Atria, kde sa učí rôznym novým silám, ktoré mu pomôžu prežiť.

Hra bola oznámená pre PlayStation 5 a PC začiatkom tohto roka Steam stránka Už žijem pre titul. Stránka nezdieľala žiadne nové podrobnosti o projekte, ale pár s nečakaným vzhľadom Microsoft Store Pre Windows 10 a Windows 11. Podľa zoznamu je titul nastavený na podporu Xbox Live Achievements a Xbox Cloud Storage. IdleSloth84)

Zmluvy VPN: Doživotná licencia za 16 USD, mesačné plány za 1 USD a viac

S mnohými minulými titulmi Square Enix dostupnými cez PC Storefront sa špekuluje, že hra sa pripojí k Microsoft Store, aby maximalizovala zisky. Tento zoznam môže tiež naznačovať motívy prinesenia hry Predplatiteľská služba Xbox Game Pass od spoločnosti Microsoft Na počítači. Najnovší projekt Squared Enix a People Can Fly, Outer Riders, mal jednodňový debut v roku 2021 na Xbox Game Boss.

Kým od spoločnosti Microsoft alebo Square Enix nebudeme počuť ďalšie podrobnosti o spoľahlivosti vydania Xbox GamePass, stojí za to brať túto správu na ľahkú váhu, kým nedostaneme oficiálne potvrdenie o jej plánoch pre počítače.

Za nákupy uskutočnené pomocou našich odkazov môžeme dostať províziu. Uč sa viac.

READ  Elon Musk dokazuje, že mimozemšťania nie sú skutoční v zábavnom príspevku na Twitteri Veda | Novinky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close