Svet

Exotický raj bez koronavírusov je už minulosťou: TOTO sú posledné krajiny na svete, kde covid-19 nie je

Vláda Marshallových ostrovov v stredu neskoro večer oznámila, že dvaja americkí vojenskí pracovníci na atole Kwajalein mali v utorok pozitívny test na prítomnosť koronavírusu po prílete vojenským lietadlom z Havaja. Ide o 35-ročnú ženu a 46-ročného muža. Oba sú bez príznakov.

Štúdia odhalila nepríjemné fakty o ľuďoch, ktorí prekonali COVID-19 bez príznakov

Vláda zároveň zdôraznila, že pár nebol v kontakte s obyvateľstvom v čase, keď už boli na Marshallových ostrovoch. Vláda ubezpečila verejnosť, že testy odhalili nákazu páru počas hraničných kontrol, keď bola v karanténe, kde je stále. Preto nie sú potrebné žiadne obmedzujúce opatrenia. „Podniky a vládne operácie budú až do odvolania pokračovať ako obvykle,“ stojí na zániku vlády.

Zdroj: Getty Images

Obaja Američania mali po výteroch pred odchodom z Havaja negatívne výsledky a obaja boli bez príznakov, uviedol vo vyhlásení predseda vlády Kino Kabua. Dodala, že žena prekonala covid-19 na konci júla a testovala ju, či ide o pozostatok prekonanej infekcie a či je to infekčné. Muž predtým nemal túto infekciu.

Marshallove ostrovy sa „uzavreli“ v marci

Štát uzavrel hranicu začiatkom marca. Od júna začali Marshallove ostrovy uvoľňovať obmedzenia. Z dôvodu uzavretia sú vzdialené štáty a územia ako Kiribati, Mikronézia, Nauru, Palau, Samoa, Tonga, Tuvalu a Vanuatu stále bez koronavírusových infekcií.. Šalamúnove ostrovy prišli o status koronárneho vírusu začiatkom októbra.

READ  Richard (37 rokov trpel syndrómom blokovania: Šialené, čo sa stalo, keď dostal prášky na spanie!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close