Technológie

Factorio budúci týždeň zvýši ceny, aby „vypočítalo úroveň inflácie“

Nové hry v posledných rokoch zdraželi, ale staršie hry zostali na rovnakej cene alebo lacnejšie. Najlepší továrenský stavebný sim Factorio Znižuje tento trend. Jeho vývojár hovorí, že 26. januára zvýši jeho cenu z 30 na 35 dolárov.

Správa bola zdieľaná prostredníctvom Twitteru:

„Budúci týždeň, vo štvrtok 26. januára 2023, zvýšime základnú cenu spoločnosti Factorio z 30 dolárov na 35 dolárov,“ uvádza sa v tweete. „Ide o úpravu zohľadňujúcu výšku inflácie od uvoľnenia pary v roku 2016.“

Žiadne slovo o tom, ako sa zmenia regionálne ceny. Factorio je v súčasnosti v Spojenom kráľovstve 25 libier, čo by malo byť 31 libier s infláciou vo vesmírnom roku 2023.

Staršie hry sú čoraz lacnejšie, aby prilákali predtým neochotných nakupujúcich, a novšie hry ich rozširujú. Ak nejaká hra dokáže po niekoľkých rokoch rozumne zvýšiť cenu, tak je to Factorio. Ponúka pomerne malý podžáner Manažérske hry, je to pravdepodobne najlepšia hra v rámci tohto subžánru a tí, ktorí sa do nej chytia, strávia jej hraním tisíce hodín. Factorio za 35 dolárov mi dáva väčší zmysel ako Farspoken za 70 dolárov.

Hoci opravy pre Factorio naďalej vychádzajú, jeho vývojári sú už k dispozícii Zameriava sa hlavne na expanziu.

READ  Slovensko na Euro 2020 príde o zraneného útočníka Davida Streleka

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close