Technológie

Fanúšikovia opúšťajú uniknutý príves Elton Ring

Oh, Elton Ring. Možno nie ste kolektívna ilúzia. Uniknuté zábery z traileru na norské-Y RPG od FramSoftware dnes kolujú online. Napriek natáčaniu toho, čo bude zvitok lepiacej pásky, sú fanúšikovia spokojní. O Elton Ringu od jeho predstavenia na E3 v roku 2019 nehovorilo takmer nijaké oficiálne slovo, takže nový trailer je prekvapivo dôvodom oslavy. Pododdiel Elton Ring.

Toto tu nie je únikový príves, myslite na to. Oficiálne je to od roku 2019. Stále môžete vidieť, ako okolo niečo uniká.

Ako vždy, netesnosti prijímajte s dávkou soli. To je presne to, čo očakávate od novej spolupráce s firmvérom. Toto je naozaj učebnica. Na tomto rozmazanom videu nie je nič, čo by už niekto od hry očakával od niekoho iného. Päsť plná šípok hodených na dosku s označením „Souls Series Staples“ by priniesla rovnaké klipy.

Pri kovových prilbách sa hovorí o dierovaní do kostí, prenášaní horiacich mečov a vyhýbaní sa kotúľaniu. Niektorí ľudia uvoľňujú tú najznámejšiu mágiu. Jeden bojuje s nejakým tvrdým, viacnohým tvorom. Iní bojujú s obrovskými bossmi. Drak dýcha oheň. Rovnako ako pôvodný odhaľujúci trailer, aj hlas hovorí: „Viem si len predstaviť, čo vás motivuje hľadať Eltonov prsteň. Myslím, že nemôžete hovoriť o návrate … veľmi dobre!“

Video končí skôr, ako sa očakáva zverejnenie dátumu vydania, ak bude súčasťou tohto konkrétneho traileru, pretože ani samotný leaker nemohol uniesť, aby pokazil celé prekvapenie.

Ak hľadáte tipy na to, čo je nové v Eltonovom kruhu, nie je toho veľa k dispozícii. Zdá sa, že z koňa je vojna, ale vyzerá to skutočne čisto a, hrozne, hrozne.

Mal som v pláne vidieť trochu zábavy v tom, ako každého nadchnu útržkami informácií, ale zatiaľ som trochu nadšený. Teším sa, že si budem blokovať cestu od Fromovho ďalšieho mečového a čarodejníckeho dobrodružstva. Myslím si, že ľudstvo bolo obnovené.

READ  Výstraha Cody a IPTV: Polícia môže monitorovať všetko, čo streamujete

Ak sa jedná o poriadny trailer, zatiaľ nie je jasné, kde a kedy bude vydaný. Xbox Poprel túto fámu Môžu prezradiť podrobnosti o Eltonovom prstenci v marci. Šéfa Xboxu poznáme Bill Spencer to má prečítané Hoci.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close