Technológie

Fanúšikovia si myslia, že objavili novú IP adresu Naughty Dog v The Last of Us

Vieme, že Naughty Dog je spolulíder Neil Druckman pracuje na novom projekte PS5A niektorí fanúšikovia si myslia, že vynašli koncepčné umenie Posledný z nás‘ Znovuvytvorenie. Snímky obrazovky zdieľané na sociálnych sieťach ukazujú výber obrázkov vo fantasy štýle pripevnených k nástenke, vrátane jednorožca a ženy s odhaleným bránicou. Zaujímavé je, že sa našli aj neskoršie umelecké diela Posledný z nás 2 ako aj

Samozrejme, toto by mohol byť jednoduchý prípad kalifornského vývojára, ktorý znovu použije aktíva a svoju hru rozšíri s čo najväčším množstvom detailov. Ale má formát pre tento druh vecí: výstrižok z novín Uncharted 3: Drake’s Deception Označený v The Last of Us a nejaký čas nebol objavený.

hovorí v Festival letných hier, Druckmann povedal, že je príliš skoro hovoriť o pripravovaných projektoch. „Ak to Sony nechce prezradiť, porozprávajme sa o tom teraz,“ zavtipkoval. Podrobnosti o prerobení vývojára Zhodou okolností nahrané skôr v ten deň.

Vzrušuje ťa toto umelecké dielo? Myslíte si, že to súvisí s projektom vo vývoji alebo fanúšikovia jednoducho robia unáhlené závery? Jazdite na jednorožcovi v sekcii komentárov nižšie.

READ  Metroid Prime 4 Dev Retro Studios aktualizuje svoj Twitter profil o nový banner

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close