šport

Fanúšikovia Walesu si nie sú istí návratnosťou peňazí pri zrušenej ceste na Slovensko Futbalové správy

Viac ako 2 000 fanúšikov Walesu, ktorí si kúpili vstupenky, aby mohli sledovať, ako ich tím hrá na Slovensku v budúcom mesiaci kvalifikačného kola Euro 2020, čakajú na odpoveď, či dostanú kompenzáciu za zrušený výlet.

UEFA v pondelok pokutovala Slovensko 500, 17 500 a nariadila im hrať v prázdnej aréne po tom, čo slovenskí podporovatelia dostali pokutu za skandovanie rasistických hesiel v Maďarsku pred dvoma týždňami.

Obrázok:
UEFA pokutuje Slovensko po tom, čo priaznivci pred dvoma týždňami skandovali v Maďarsku rasistické heslá

Celkom 2 137 waleských priaznivcov si rezervovalo lístky na hru 10. októbra.

Slovenský futbalový zväz (SFA) uviedol, že sa proti rozhodnutiu odvolá, ale UEFA to urobila. Sky Sports News Odvolanie nebolo v utorok formálne potvrdené.

Výsledkom je, že Waleský futbalový zväz (FAW) ešte nebol schopný formulovať konkrétne plány, ako čo najlepšie pomôcť priaznivcom Walesu. FAW nemá v tomto prípade právo na odvolanie.

Waleskí fanúšikovia majú možnosť vybrať si zápas 20 zápasových lístkov z FAW alebo SFA, ale je nepravdepodobné, že dostanú vysoké peniaze za lety a hotely.

Sky Sports News V zmluvách o cestovnom poistení sa všeobecne uvádza, že udalosť nebude zrušená, pretože rezervácie letov a hotelov sú stále platné a cestovanie sa môže uskutočniť. Waleským fanúšikom, ktorí si rezervovali balík služieb u organizátora športových ciest, je pravdepodobnejšie, že dostanú náhradu.

Lety z Cardiffu do Bratislavy si budú vyžadovať zmenu v Dubline a budú stáť viac ako 250 dolárov, ako aj cestovné náklady na pokrytie 35 míľ dlhej cesty do mesta Trina, kde sa hra bude odohrávať.

READ  Bemelmens sa vracia do okruhu víťazov na turnaji Semberg Challenger

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close