Zábava

Filipínsky John Adjourn vyniká vo výzvach pána Supernational 2021

MANILA, FILIPÍNY-Jeho ženská kolegyňa Tindy Bazaarová, pán Supernatural Filipíny 2021 John Adjour si vo svojich predzápasových výzvach vedie dobre.

Supra vstúpil do rebríčka v rozhovore s dvojnásobnou majsterkou sveta v zmiešaných bojových umeniach Laguna 5’11 „Ann Sawal.

V náhodnom poradí John Santosh Upadhyay (Nepál), Fabian Ma out Tavernon Moun Nozami (Francúzsko), Jono Henrik Lems (Brazília), Rafael Feitler (Malta), Oki Albarez (Indonézia), s Varo Vargas (prvý), 10. Baker Darawali (Sierra Leone), Rahul Rajasekaran (India) a Akshar Birbal (Južná Afrika).

Slečna / pán majiteľ Supernatural Filipíny Arnold L. Vegafria je nadšená účasťou krajiny na tejto prestížnej súťaži, ktorá predvádza pôvab, módu a prírodné krásy. Je to vôbec prvýkrát, čo minulý rok vyslalo zástupcov národnej organizácie od získania národných práv.

„Keď sme minulý rok dokončili naše partnerstvo s organizáciou Miss / Pán Supernational, boli sme skutočne pripravení postaviť našich kandidátov. V dnešnej dobe je však nešťastné odložiť naše plány kvôli globálnej situácii. Pevne verím, že existuje veľká šanca, že Filipíny budú hľadať tituly a vrátia nás na konkurenčnú mapu. “Vegafria.

Kandidáti na Supernational 2021 mali tiež svoj talent a najlepšie modelové výzvy.

Nibun Kauruan z Thajska, ktorý zabezpečil tanec pohybmi bojových umení, predstavil päť kúskov. Santosh Upadhyaya z Nepálu nakreslil obrázok a skandoval tradičný slogan; Varo Vargas z Peru urobil pieseň Capella piesne, ktorú napísal; Francisco Vergara z Portorika zverejnil obal piesne „You Raised Me“. A Daniel Borzewski z Poľska urobil číslo piesne a tanca.

V rámci výzvy najvyšších modelov boli Rafael Feitler z Malty, Manuel Molano z Kolumbie a Abdel-Gassem Defriedz z Kolumbie vybraní ako traja najlepší finalisti v 11 semifinále vrátane Sierry Leone, Venezuely, Belgicka, Mexika, Peru a Španielska. Slovensko a Maroko.

Na rozdiel od ich kolegu Dystaffa nebol v talentovej súťaži oznámený žiadny mužský úspech. Víťaz bude vyhlásený na záverečnom podujatí spolu s konečným víťazom finálnej modelovej výzvy.

READ  20. výročie opätovného vydania 4K filmu „Love Actually“

Súťaž Miss Supernational sa začala v roku 2009 v Poľsku. O sedem rokov neskôr začal pán Supernational aj v Poľsku. Obe tieto súťaže tvoria „Muszynianka“ alebo súťaž krásy s národnou súťažou v hľadaní Miss Poľska. Antonia Porsildová z Thajska a Nate Krankovichová z USA majú v súčasnosti najvyššie tituly.

Ako už oznámil Gerhard Burjutka von Lipinski, turnaj Supernational bol pôvodne naplánovaný na koniec roku 2020, ale bol odložený kvôli globálnej epidémii.

Súvisiace: Filipínsky Tindi Bazaar je aj naďalej na prvom mieste v súťaži Miss Supranational Challenges 2021

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close