Zábava

Film „Lever Burton Reeds“ a ďalších 7 skvelých podcastov pre milovníkov kníh

Pre autorov je čítanie skôr životným štýlom ako činnosťou. Čítate knihu, rozprávate sa o nej, rozhodujete sa, ktorá kniha sa bude čítať ďalej, alebo usporiadate svoje poličky tak, aby vyhovovali niektorým z novo zakúpených brožovaných výtlačkov (aj keď sa na svoj bankový účet zaviažete, že ide o kníhkupectvo „iba na prehliadanie“). Ak sa s týmto popisom stotožníte, tu je osem podcastov súvisiacich s knihami, ktoré vám pomôžu zvýšiť zvedavosť a zvýšiť hromadu čítania.

1. The Morris Review

Podcast Maurice Griezmanna je jeho posledným pokusom dokázať, že literárna fikcia a televízia sa navzájom nevylučujú – počnúc jeho blogom Slaughterhouse 90210 a nakoniec sa stal rovnomennou knihou. Ann The Morris Review„Robí (samozrejme) rozhovory s učiteľmi o ich práci, ale pýta sa tiež na všetky ich popkultúrne záujmy. Greissman je talentovaný, súcitný vyšetrovateľ a jeho hostia vždy prinesú na stôl inteligenciu a intrigy.

2. Páka Burtona číta

Ak sa niekedy stane, že budete musieť reštartovať páčku Burden Čítanie dúhy Dospelí, máme pre vás niekoľko úžasných správ: V podstate to urobil. Ann Páka Burtona číta, Opisuje krátku beletriu, ktorú si sám vybral. Kvalita zvuku je vysoká; Burtonov príbeh je rovnako fascinujúci, ako si pamätáte z detstva; Príbehy napísali jedni z najlepších, od Shirley Jacksonovej po Carmen Maria Machado.

3. Dodatok

V každej kapitole DodatokBritskí spisovatelia John Mitchinson a Andy Miller pozývajú spisovateľa (alebo autorov), aby hovorili o starej knihe, ktorú majú tak radi. Pokrývajú dobre prešliapaný terén, ako napríklad George Orwell, Tony Morrison, J. R. Tolkien, ale toto je často dielo, o ktorom sa v dnešnej dobe veľa nehovorí. Konverzácia je brilantná, ale prístupná a núti vás počúvať, keď ste schúlení v pohodlnom kresle so šálkou čaju.

READ  Blog: Ukážka majstrovstiev sveta NHL.com

4. Kniha nepokojov SFF Áno!

Book riot je, prekvapivo, skvelým miestom, kam sa môžete vydať všeobecne podcasty. Rezervovať Poskytuje všetky druhy knižných odporúčaní a Kniha Riot: Podcast Rozšírenejšia diskusia o všetkom, čo s knihou súvisí. Pre fanatikov sci-fi a fantasy existuje SFF Áno!, Zarezervujte si zamestnancov Riot Jen Nortington & S. Hostiteľom je Zainab Williams. Ľahko sa zhovárajú o žánri beletrie s ľuďmi, ktorí skutočne vedia svoje veci, takže nedostanete najlepšie knižné odporúčania – podrobne sa naučíte, ako byť skvelým čitateľom SF&F.

5. Čo by som si mal prečítať ďalej?

Ann Čo by som si mal prečítať ďalej?Anne Bogal (ktorá stojí aj za moderným blogom pani Darcyovej) chatuje s čitateľmi z celej krajiny o všetkých zvykoch a vývoji súvisiacom s ich knihou. Netrvá dlho a budete mať pocit, že ste pevne zviazaní a stále ste súčasťou vzdialeného kníhkupectva. Získavate nielen nekonečné knižné odporúčania, ale aj pýtate sa, ako si ľudia vyhradzujú čas na čítanie; Tvary, ktoré chcú; A samozrejme, prečo radi čítajú.

6. Atrament pre film

V Atrament pre film„Spisovateľ Luke Elliott a filmár James Bailey sa chystajú hovoriť o najobľúbenejšej diskusnej téme všetkých: obrazovkových adaptáciách proti knihám. Diskutujú o knihe pre celú epizódu a potom na ňu nadväzujú s epizódou venovanou filmu alebo televíznemu seriálu, ktorý je na nej založený. Zahŕňa najnovšie zvýraznenia Myslím na koniec Uvádza Ian Reid, Ak vie Peel Street hovoriť Uvádza James Baldwin a Lovecraft Country Uvádza Matt Ruff.

7. Knihy a Boba

Hostitelia Marvin Yuhe a Rira Yu uvádzajú knihy ázijských a ázijských amerických spisovateľov Knihy a Boba, Ktorý pokrýva všetky žánre od memoárov po grafické romány. Keďže autori sú často v relácii hosťami, môžete v ich dielach počuť témy a postavy – niekedy aj nepriamo koncipované osobné zážitky.

READ  Pápež František vyzýva Slovensko, aby spojilo Rómov pre lepšiu budúcnosť

8. Predstavivosť

Jason a Carissa Weiser, tvorcovia slávneho podcastu Uber Mýty a legendy, Opakujte klasickú literatúru s moderným tónom Predstavivosť. To je skvelé pre ľudí, ktorí si myslia, že im unikli niektoré z najlepších Danteho bodov Peklo Toto je dobré cvičenie na ukážku toho, ako sa nadčasové diela staré storočia (pri pohľade na vás, Shakespeare) javia ako nadčasové, keď si myslia, že by si ich mali prečítať v škole.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close