Technológie

Final Fantasy 14 prepracuje ikonu tak, aby prestala spúšťať diery pre hráčov • Eurogamer.net

Desiatky tryptofóbnych vojakov boli vrátené späť do oficiálnych fór.

Po spätnej väzbe fanúšikov, že vývojár Final Fantasy 14 Square Enix redizajnuje logo nového pracovného mudrca, u niektorých to vyvolalo tryptofóbiu – strach z dier.

Trvá do Oficiálna web stránka Na vysvetlenie zmien Naoki Yoshida, producent a riaditeľ Final Fantasy 14, povedal, že si nemyslí, že logo práce je „obzvlášť veľká“ dohoda, ale čoskoro „dostal spätnú väzbu od hráčov z celého sveta“. Ako pohodlie uhlie alebo strach. „

„Táto nenávisť sa nazýva tryptofóbia a tí, ktorí ju majú, cítia znechutenie a strach, keď vidia malé diery alebo hrbole,“ vysvetlil Yoshida (vďaka, PC hráč) „Intenzita reakcie sa medzi ľuďmi líši a to, čo niektorých spúšťa, u iných nemusí.

„Ale napriek takýmto rozdielom ste nás informovali o svojom vážnom názore a stále je čas veci zmeniť. Vzhľadom na to, že pracovné logá sú v hre dôležité a objavujú sa aj v komerčných produktoch, rozhodli sme sa prepracovať ikonu mudrca.

Po dlhom čase Závit Na oficiálnych webových stránkach (japonsky), The Nová ikona Teraz je v spodnej časti iba malý otvor, ostatné tri lopatky sú teraz na obrázku úplne vyplnené.

„Koncept dizajnu zostáva nezmenený, ikona je založená na štyroch textoch, ktoré tvoria zbrane mudrca,“ dodáva Yoshida. „Otvory v pôvodnom dizajne boli podrobne doplnené, ale vyzerali ako zhluk. Na vyriešenie problému nová ikona minimalizuje otvory a zároveň zdôrazňuje koncepciu dizajnu. Teraz bude nevyhnutné vykonať porovnanie, niektorým z vás sa môže páčiť originál. Dúfame, že veci porastú, a žiadame vás o pochopenie, keď pôjdeme do Endwalkera.

Matt krátko na začiatku tohto týždňa, V poslednom čase sa do desaťročného MMO hrnul rekordný počet hráčovSteam 67,019 súčasne zaznamenal historické maximá hráčov. Napriek tomu, že je to pre hru dobrá správa, neočakávaný nárast viedol k dlhšiemu času v rade, pretože servery sa snažia uspokojiť dopyt.

Utorok, Yoshida Final Fantasy sa ospravedlňuje 14 hráčom V súvislosti s aktuálnymi technickými problémami Squire Enix trval na tom, že chce veci vylepšiť, a vydal opravu na automatické opustenie hráčov AFK ako „núdzové opatrenie na boj s preťažením“. Táto skupina zvýšila limity prihlásenia na severoamerických serveroch.

READ  Časový plán INCAP pre finančné výkazníctvo pre Helsinskú burzu cenných papierov 2021: ICP1V

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close