Hlavné správy

Finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 – Xinhua

Hongkong Ng Pak Nam z Číny oslavuje skórovanie počas zápasu osemfinále mužov proti Mohamedovi El-Beyalimu z Egypta na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v Chengdu, juhozápadnej čínskej provincii Sichuan (25. októbra 2025. /Liu Xu )

Chengdu, juhozápadná čínska provincia Sichuan, október Xinhua/Liu Xu)

Egyptský hráč Youssef Abdel-Aziz počas zápasu osemfinále mužov proti Wong Chun Ding z Hongkongu v Číne na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v juhozápadnej čínskej provincii Sichuan, 5. októbra 2022/2022 pracuje Liu Xu)

Wong Chun Ding z Hongkongu sa vracia počas zápasu osemfinále mužov proti Egypťanovi Youssefovi Abdel-Azizovi na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise ITTF v roku 2022 v Chengdu, juhozápadnej čínskej provincii Sichuan. (2025, október Xinhua/Liu Xu)

Chengdu, juhozápadná čínska provincia Sichuan, október. (Xinhua/Liu Xu)

Chengdu, provincia Sichuan v juhozápadnej Číne, október Liu Xu)

Chengdu, juhozápadná čínska provincia Sichuan, október Xinhua/Liu Xu)

Wong Chun Ding z Hongkongu sa vracia počas zápasu osemfinále mužov proti Egypťanovi Youssefovi Abdel-Azizovi na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise ITTF v roku 2022 v Chengdu, juhozápadnej čínskej provincii Sichuan. (2025, október Xinhua/Liu Xu)

Hongkong Ng Pak Nam z Číny oslavuje skórovanie počas zápasu osemfinále mužov proti Mohamedovi El-Beyalimu z Egypta na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v Chengdu, juhozápadnej čínskej provincii Sichuan (25. októbra 2025. /Liu Xu )

Zhu Chengzhu z Hongkongu, Čína, počas zápasu osemfinále žien proti Bernadette Szax z Rumunska na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v Chengdu, juhozápadnej čínskej provincii Sichuan, 5. októbra 2020 v Hangzhou.

Čínsky tím Hongkongu oslavuje po víťazstve nad Rumunskom počas zápasu osemfinále žien na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v Chengdu, juhozápadnej čínskej provincii S‘-čchuan, 5. októbra 2022. (Xinhua/Xue Bingjing)

READ  Inštitút zdravia EÚ odporúča prísnejšie pravidlá vstupu pre cestovateľov z pobaltských štátov, Slovenska, Rumunska a Slovinska

Bernadette Szax z Rumunska počas zápasu osemfinále žien proti Zhu Chengzhu z Hongkongu, Čína, na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v Chengdu, juhozápadná čínska provincia Sichuan, 5. októbra 2015 (Sin-chua)

Bernadette Szaksová z Rumunska podáva počas osemfinále družstiev žien proti Zhu Chengzhu z Hongkongu v Číne na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise ITTF v Chengdu v juhozápadnej čínskej provincii S‘-čchuan, 5. októbra 2022.

Ču Čcheng-ču z Hongkongu oslavuje počas osemfinále družstiev žien proti Rumunke Bernadette Szaxovej na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise ITTF v Čcheng-tu, juhozápadnej čínskej provincii S‘-čchuan, 5. októbra 2022.

Bernadette Szocsová z Rumunska podáva počas osemfinále družstiev žien proti Zhu Chengzhu z Hongkongu v Číne na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise ITTF 5. októbra 2022 v Chengdu, juhozápadnej čínskej provincii Sichuan.

Cheng Ai-Ching z čínskeho Tchaj-pej súťaží počas osemfinále družstiev žien proti Srija Akula z Indie na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v Chengdu, juhozápadnej čínskej provincii Sichuan, 5. októbra 2022. )

Liu Hsing-yin z čínskeho Taipei slúži indickej Thia Barak Sitale počas finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v provincii S‘-čchuan na juhozápade Číny, 5. októbra 2022/X (uXinhua/X). Bingji)

Indka Srija Akula reaguje počas osemfinále družstiev žien proti Cheng Ai-Ching z čínskeho Tchaj-pej na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v Čcheng-tu, juhozápadnej čínskej provincii Sichuan, 5. októbra 2022. (Xinhua)

Indka Sreeja Akula súťaží počas osemfinále družstiev žien proti Cheng Ai-Ching z Číny z Taipei na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v Chengdu, juhozápadnej čínskej provincii Sichuan, 5. októbra 2022. )

Chengdu, provincia S‘-čchuan na juhozápade Číny, 5. októbra 2022/2022 Majstrovstvá sveta tímov v stolnom tenise ITTF Cheng Ai-Ching z čínskeho Tchaj-pej sa vracia počas zápasu 16. kola ženských družstiev proti Srija Akula z Indie. (Xinhua/Xinhua/ Xu Bingji)

READ  Liga národov UEFA: Kazachstan vs. Slovakia Stream: Sledujte online, TV kanál - Ako sledovať a streamovať Major League & College Games

Chen Xu-yu z čínskeho Tchaj-pej sa vracia počas osemfinále družstiev žien proti Manike Patra z Indie na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v provincii S‘-čchuan na juhozápade Číny, 5. októbra 2022/ (XXinhua/2022/XX Xinhua ). Xu Bingji)

Chen Xu-yu z čínskeho Tchaj-pej oslavuje počas osemfinále družstiev žien proti Manike Patra z Indie na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v Chengdu, juhozápadnej čínskej provincii Sichuan, 5. októbra 2022. )

Chengdu, provincia S‘-čchuan na juhozápade Číny, 5. októbra 2022 (Bingjia/Bingjia/X)

Francúzka Prithika Pavade (R) podáva Slovenke Barbore Palasovej počas zápasu osemfinále žien na finále Majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v Čcheng-tu, juhozápadnej čínskej provincii S‘-čchuan, 5. októbra 2022. )

Francúzka Pauline Chachelinová podáva Slovenke Tatiane Kukulkovej počas osemfinále družstiev žien na finále majstrovstiev sveta tímov v stolnom tenise 2022 v Chengdu, juhozápadná čínska provincia S‘-čchuan, 5. októbra 2022. (Xinhua)

Slovenka Barbora Balážová (vľavo) oslavuje po víťazstve nad Francúzkou Prithikou Pavadeovou zo 16. ženského tímu počas finále majstrovstiev sveta družstiev v stolnom tenise 2022 v Čcheng-tu, juhozápadnej čínskej provincii S‘-čchuan, 5. októbra 2022. Bingji)

Slovenka Barbora Palasová (R) dostáva pokyny od svojho trénera počas osemfinále družstiev žien proti Francúzsku na finále majstrovstiev sveta družstiev v stolnom tenise 2022 v Čcheng-tu, juhozápadnej čínskej provincii S‘-čchuan, 5. októbra 2022. (Jingji)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close