Hlavné správy

Finálové kolo „Cekia má talent na Slovensku“, ktoré sa vysiela tento víkend, prichádza do finále rómskej rodinnej akcie

Romestar Vyškov vystupuje v Česko Slovensko Talentované (Česko má talent na Slovensku), december 2021. (Foto: Prima TV)

„Československo má talent na Slovensku“ (Česko Slovensko nadané) Hlasoval za hudobnú skupinu Romstar Wiskov Pre vstup do finále už tento víkend ho odvysiela naživo v sobotu 11. decembra o 20:35 televízia JOJ na Slovensku. Diváci v Českej republike môžu finále sledovať naživo Web televízie Prima Alebo jej záznam v bežnom vysielaní Primy v nedeľu 12. decembra o 20:15.

Počas sobotňajšieho vysielania budú diváci hlasovať za víťaza talentovej šou, ktorý si odnesie 40 000 UR. Na výber je osem finalistov: choreograf Noro Grofik, francúzsko-nemecký akrobat Remy Martin, speváčka Dominica Ditková, cirkusové duo Deadly Games Vegas z Losu, huslistka Martina Wipohová, kapela Diamond či choreografka Deva Chowdhury.

Romstar Vyškov Ich úspech bol „Kde si bol?“ (Kde si bol včera?), The Jeho video Viac ako 7,5 milióna zobrazení na YouTube.com. Kapelu založili v roku 2017 Karel Janošek st. a jeho synovia Karel, ml. a Damien a vystupuje na spoločenských akciách v Čechách a na Slovensku.

Rómsky spevák Bartoloměj Girga sa do finále nedostal napriek tomu, že porotu zaujal vynikajúcim výkonom venovaným jeho zosnulému synovi. Podobne aj rómsky hudobník Tibor Jida a ich dojímavé show தேவ்ஜட்ககரே čhave („The Children of Lunik IX“) sa rumunský detský zbor do finále neprebojoval.

READ  Trump nariadil vyplatenie dodatočných dávok nezamestnaným, ale Američania dostanú menej peňazí

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close