Technológie

Fitbit pre Wear OS a tu je vaša nepodstatná aktualizácia systému Android

Fitbit bude a zvýrazniť Teraz sa bližšie pozrieme na zážitok z Pixel Watch a novú aplikáciu Wear OS.

The Zoznam Obchodov Play Fitbit bol aktualizovaný o nové snímky obrazovky zobrazujúce skúsenosti s Wear OS a zmeny v aplikácii telefónu. Spodný panel teraz zobrazuje tri karty a jeho poradie bolo zmenené tak, že karta „Dnes“ je vycentrovaná a lemovaná „Objaviť“ a „Komunita“. Predchádzajúca (a aktuálna) objednávka: Dnes, Objaviť, Komunita a Prémium.

Medzitým spodná lišta z nejakého dôvodu vrcholí v strede. Keď nie sú odcudzené indikátory v tvare piluliek, určite to nie je to, čo máte na mysli. Čiastočný redizajn ešte nebol odhalený a nie je jasné, či sa chystajú nejaké ďalšie zmeny. Medzitým väčšina používateľov uprednostňuje tmavú tému.

1: Aktuálne | 2-4: Nový

Okrem toho snímky obrazovky Wear OS, ktoré dnes vidíme, zahŕňajú dnešný informačný kanál rôznych kariet zdravotného stavu, ktoré po klepnutí zobrazujú ďalšie podrobnosti. Vidíme zobrazenie spánku, ktoré vám povie, ako dlho ste spali, skóre pre danú noc a graf fáz spánku. Môžete tiež získať nedávnu históriu cvičení a / alebo cieľov.

Na vyššie uvedenej cvičebnej obrazovke sú tiež obrázky toho, aký by mal byť váš BPM, spolu s krivkou ukazujúcou, v akej zóne srdcovej frekvencie sa práve nachádzate. Získate kroky, spálené kalórie a uplynutý čas.

Ďalších pár snímok obrazovky by mohli byť dlaždice zobrazujúce počet krokov a nedávnu srdcovú frekvenciu spolu so sprievodným grafom. Vedomie 2 A Verš 4.

Viac o Fitbit:

FTC: Používame automatické pridružené odkazy, ktoré generujú príjem. Ďalej.


Ďalšie novinky nájdete v službe 9to5Google na YouTube:

READ  Potvrdené, že Galaxy Z Fold 3 Snapdragon 888 má 12 GB RAM

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close