Technológie

‚Fortnight‘ zlyhalo pred sezónou 3 Je čas začať po skončení mätúceho živého vystúpenia

No je tu ďalší Živá udalosť Fortnite V knihách, na konci 3. kapitoly, 2. sezóny, sú vojaci pridelení k obriemu Meekovi a Medveďovi, aby zachránili ostrov desiaty alebo jedenásty raz. Zatiaľ sme neuspeli len dvakrát!

Udalosť teraz ukončila hru 2. sezóny offline tesne pred začiatkom 3. sezóny v nedeľu 5. júna. Výsledkom akcie bola „pokračujúca“ obrazovka s hubami na označenie témy budúcej sezóny, ktorá sa zdá byť taká, aká by mohla byť. Pripomína mi Avatara a Pandoru a takúto skratku by som rozhodne nedal za Fortnight. Ten film vyjde až v decembri. Máme jasný náznak toho, že budúcu sezónu príde ďalší veľký popkultúrny človek.

Po prvé, udalosť:

Veci sa začali na čakacej obrazovke s hráčmi vo vnútri jednotky prilby Mecca-Bear, ktorá predtým zabila monštrum na starej mape. Boli sme vypustení zo základne Sevens Moon, vystrelili na nás rakety a pristáli na ostrove, aby sme bojovali s množstvom tankov a inštalatérskych prác. Tu, rovnako ako v niekoľkých posledných prípadoch Fort Knight, nasleduje druh mini kolaboratívnej práce na koľajniciach, o ktorej pevne verím, že ak sa o to pokúsite, efektívne nezlyhá.

Bolo to také úžasné, že to rozsvietilo nádrže s vaším miniganom na mape. V polovici cesty sa medveď zranil a vypil plný kamión šťavy SLURP, čo bola veľká zábava. Potom, keď váš minigan získa neobmedzenú schopnosť streľby, dostanete sa do stredu fúkania ďalších predmetov.

Predtým, ako hodí váš meč na zariadenie IO Doomsday, hodí ho na zem a Jonci vedie váš tím krátkym prestrelkom s Nadáciou. Zero Point osvetľuje rôzne multiverzy, ukazuje boj medzi Opi-Vanom a samozrejme Darthom Vaderom. Zdá sa, že Vader je súčasťou bojovej prihrávky na budúcu sezónu. Môj odhad je vrstva 100 skin, a uvidíme, či Star Wars skiny budú v nejakom. Obi-Wan je už v hre.

Váš tím prestane dosahovať vrchol kryštálu a nasleduje Nadáciu a Jonciho Gena. Nič na ostrove nebolo skutočne zničené okrem veľkého zariadenia. Myslím, že sme vyhodili do vzduchu všetky tie tanky. A materiály v blízkosti nádrží. Každopádne, teším sa na nové zóny, no nevieme, či sa niektoré konkrétne nápisy tentoraz neobnažili.

Kedy sa Fortnite vráti? Určite zajtra ráno. Odhadujem, že bude 8 hodín ráno, ale oprava bude vydaná skôr a Datamines o tom budú klebetiť ako vždy. Ale zatiaľ dostanete nočnú dovolenku od Fortnite. Choď hrať niečo iné!

Nasleduj ma na Twitteri, Webové svetlo, Facebook A Instagram. Prihláste sa na odber môjho bezplatného týždenného spravodaja so súhrnným obsahom, God Rolls.

Zober si moje sci-fi romány séria Herokiller A Trilógia zrodená zo Zeme.

READ  PC pre Resident Evil Village opravené

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close