Hlavné správy

Fortuna liga: Dávid Šípoš končí v FC Nitra

dnes 08:15
|

Ariel Harush, 32-ročný reprezentačný brankár Izraela, sa stal novou posilou FC Nitra. Účastník Fortuna ligy o tom informoval na svojom webe. V Nitre zároveň končí súčasná brankárska jednotka Dávid Šípoš.

Počas svojej kariéry pracoval Harush v izraelských kluboch Maccabi Netanya a Hapoel Tel Aviv, odkiaľ prešiel do cyperskej Anorthosis Famagusta. Na Cypre bol spoluhráčom slovenského reprezentačného útočníka Michala Ďuriša.

Po roku na juhu Európy zamieril späť do Izraela a stal sa hráčom Hapoel Beer Sheva. Na začiatku sezóny 2019/2020 vycestoval do holandského klubu Sparta Rotterdam.

“Je to brankár, ktorý má obrovské skúsenosti a obrovskú kvalitu. Chodí k nám ako brankár do konca sezóny. Ak je však s nami spokojný a úroveň našej ligy splní jeho očakávania, môžeme súhlasíte s predĺžením jeho funkčného obdobia u nás., “ uviedol technický riaditeľ Nitry Martin Peško.

Doterajšia podpora šípošského klubu už pod Zoborom nebude pokračovať. Peško prezradil dôvody: “Prioritou pre nás bolo dohodnúť sa na pokračovaní spolupráce s ním, je to náš odchovanec, ale vzhľadom na to, že David už nevidí svoju budúcnosť v klube FC Nitra, boli sme nútení brankára riešiť. Mrzí nás, že náš cesty sa rozchádzajú. ““


Životný cieľ amatérskeho futbalistu z Českej republiky:

READ  Na svadobné prípravy nebol čas, Erika mala rakovinu: Silný odkaz pre nevesty, ktoré boli pobúrené vládnymi nariadeniami

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close