Fortuna liga: MŠK Žilina – SKF Sereď 0: 0

dnes 16:00
|

Futbalisti domáceho MŠK Žilina a ŠKF Sereď remizovali v zápase 17. kola Fortuna ligy 0: 0.

Duel Žilina – Sereď ste mohli sledovať ONLINE na ŠPORT.sk >>

MŠK Žilina – SKF Sered 0: 0

Rozhodovali: Mastiš – Weiss, Vitko, ŽK: Paur – Pankaričan, bez divákov

Zhromaždenia:

Žilina: Petráš – Anang, Kiwior, Minárik (46. Kopas), Sluka – Gono (75. Kaprálik), Fazlagič, Bernát – Rusnák (60. Bičachčjan), Kurminowski (60. Paur), Iľko (46. Jibril)

Sereď: Yakubu – Čelikovič, Duranski, Ba, Slaninka (60. Mečiar) – Tatranský, Pankaričan (60. Šumský), Potoma – Bušnja (85. Jarovič), Morong, Iván (71. Jureškin)

Hostia išli do vedenia v 11. minúte, keď sa po pravej strane dostal Anang do vedenia 1 – 0. Hostia sa mohli ujať vedenia po viac ako polhodine hry, keď z pravej strany poslal center Bushnyho, našiel Ivána, ktorého strelu vyrazil Petráš, a ten okamžite zvládol dva zásahy Moronga. Domáci brankár si udržal bezgólový stav, čo platilo aj pri odchode z kabín.

Po zmene strán bola Žilina aktívnejšia a mala niekoľko skvelých príležitostí. V 57. minúte si nabehol na center z pravej strany Rusnák, ktorý si posadil loptu na svojho spoluhráča a zakončil strelou z hranice šestnástky. Tím Yakubu zvýšil vedenie na 2 – 0. O necelých desať minút neskôr mohol MŠK opäť otvoriť skóre, po rohu a hlavovej pivnici Paura sa k zakončeniu dostal Bernát, ale vo výhodnej pozícii nemieril presne. V závere mali domáci ďalšie možnosti, Paur dvakrát nepochodil, počas zakončenia nestihol lepšie zareagovať a z prvej trafil iba brankára hostí. Odkrútil odkrytú sieť a remíza 0: 0 trvala až do záverečného hvizdu.

READ  Bude Walters ďalšou veľkou nádejou futbalu Purdue?