Technológie

Forza Horizon 5 prichádza s novým systémom Horizon Open Progression • Eurogamer.net

„Pokračujeme v práci na zlepšení zážitku z Forza Horizon 5.“

Forza Horizon 5 predstavuje nový systém PvP vylepšení.

Ako je popísané v Poznámky k odkazom (Vďaka, Hráč) – Tím hovorí: „Neustále pracujeme na zlepšovaní zážitku z hry Forza Horizon 5“ – Horizon Open bol aktualizovaný o najnovší systém vylepšení „vrátane odznakov, ktoré je možné otvoriť počas hry“.

K dispozícii je tiež vlastné stávkovanie, ktoré umožňuje hráčom nájsť preteky „pre ich zvolenú pretekársku disciplínu a triedu PI“, ako aj úpravu určitých scenárov, ktoré „čakajú dlhšie, ako hráč potrebuje v behu po pretekoch“.

Na Jaguare XJS220S môžeme očakávať zlepšenie stability a výkonu, ale aj brzdové strmene, rozjasnenie veľmi tmavých drevín a hladký stan.

Aktualizácia pre konzoly Xbox a PC bude vydaná 29. marca. Úplné podrobnosti získate u dôstojníka Web Forza.

Forza Horizon 5 videlo od svojho uvedenia viac ako 10 miliónov hráčovMicrosoft to však opäť oznámil v novembri Bolo to ako hit ešte predtým, ako to vyšloKeď takmer milión ľudí hrá s predbežným prístupom na PC a Xbox pred dátumom ulice 9. novembra.

Oli Welsh nazval Forza Horizon 5 „dokonalou hrou na jazdu vo veľkom stane, ktorá sa vydá do Mexika“. „Odporúčaná“ recenzia Eurocam.

Podporujete Eurocam?

Chceme urobiť Eurocam lepším, teda lepším pre našich čitateľov – nie pre algoritmy. Mozes pomoct! Staňte sa podporovateľom Eurogamer a budete si môcť prezerať stránku úplne bez reklám, ako aj exkluzívny prístup k článkom, podcastom a konverzáciám, ktoré vám priblížia tím, príbehy a hry, ktoré máme radi. Predplatné začína na 3,99 GBP / 4,99 $ mesačne.

Podpor nás

READ  Garmin Forranner 955 / Edge 1040 spúšťa beta verziu funkcií.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close