šport

FTB: Maple Leafs a množstvo hokejových noviniek na letný víkend

Je krásny teplý letný víkend, ideálny čas zostať doma čítať a pozerať hokej! Prípadne, ak sa voláte Rasmus Sandin, môžete podpísať zmluvu a porozprávať sa o nejakých zložitých novinkách.

Ak si chcete najskôr prečítať, pozrite si diskusiu o našom pokrytí Maple Leafs Top 25 do 25 rokov tu:

Pokračujme s #23 v pondelok.

Majstrovstvá sveta juniorov pokračujú v Edmontone v sobotu o 14:00 pre vaše potešenie zo sledovania, kde Matthew Nees a tím USA hrajú proti Rakúsku. Neskôr bude hrať Kanada s Českom a potom Nemecko so Švajčiarskom, ale v žiadnej z týchto hier nie sú žiadne vyhliadky Leaf, takže koho to zaujíma, však? Tento zápas proti Rakúsku by mal byť pre USA výhrou, takže Knies dostane šancu byť trochu okázalejší a kreatívnejší a uvidíme, čo skutočne dokáže.

Aktualizácia: USA vyhrali 7:0. Knies bol v tomto zápase pokojný s 1 asistenciou v čase 16:32 ľadového času.

V nedeľu môžete vidieť Ronnyho Hirvonena a Tobiho Niemeleho hrať s Fínmi proti SR o 2:00.

Zdá sa, že niekto sa už rozhodol neprijať môj návrh zostať tento víkend. Mitch Marner bol vonku počas nejakého odpalového tréningu s Blue Jays.

Vyzerá to tak, že tentoraz na sebe nemá žiadne nohavičky, na rozdiel od jeho posledného výletu, kde mali nohavičky dokonca diery pred utrpením.

Autor fotografie: Tom Szczerbowski/Getty Images

Naša malá Michi rastie. Čoskoro bude mať na sebe cargo šortky a ako Zelto bude nosiť vrecká plné občerstvenia a rozptýlenia pre svoje deti. Ale prosím, ľudia nenosia cargo šortky.

Ďalšie novinky

Hviezda ženského hokeja Kendall Coyne Schofield trénuje na budúcu sezónu a robí niečo, čo ja rozhodne nemôžem.

The Anaheim DucksChinnam prelomí mlčanie k svojej najväčšej zlosti.

TLN Prospect #6: Ďalším krokom pre Alexa Stevesa je miesto v zostave Maple Leafs
Keď Alex Steves minulý rok vstúpil do organizácie Maple Leafs, chcel urobiť jednu vec, a to dominovať. [SPECIES: TLN is doing their version of the Top 25, but remember they only include bona fide prospects, not simply everyone under 25 years-old, so there’s no players who’ve already made the NHL in their list. Either way, Alex Steeves is an interesting one. He is clearly well-regarded in the organisation, so they will give him any chance available to move up, but it’s pretty crowded on the Leafs right now so those chances could be few and far between.]

Nazem Kadri stále hovorí s tímami – hokejové správy
Nazem Kadri je najväčšie meno medzi neobmedzenými voľnými hráčmi tohto leta. Povesti ho stále spájajú New York IslandersZástupcovia centra však vraj stále rokujú s inými klubmi.

Obmedzenia môžu byť zrušené, ale 2022 World Juniors sa cíti ako „bublinový“ turnaj – Sportsnet
V prípade hier v Kanade stoja miesta v nízkej miske v blízkosti hrotu 134,50 USD a pri skupinových hrách – lístok na sedenie v blízkosti stredu ľadu je takmer 180 USD. Kanadské zápasy sa doteraz hrali vo všedné dni o 16:00 miestneho času, rozhodnutie sa stretlo s údivom v mediálnej galérii.

Recept Thomasiny Myers na fazuľovú puttanescu – The Guardian
[இனங்கள்:நான்புட்டனெஸ்காவைவிரும்புகிறேன்மாறுபாடுகளின்எண்ணிக்கைஒருபோதும்முடிவடையாதுஆனால்பீன்ஸ்கொண்டஒன்றைநான்இதற்குமுன்புகேள்விப்பட்டதேஇல்லைநான்அதைமுயற்சிசெய்தேன்அதுநன்றாகஇருந்ததுஇதுஒருUKஊடகத்தில்இருந்துவந்ததைக்கவனியுங்கள்மேலும்அவர்கள்“பரந்தபீன்ஸ்“என்றுஅழைப்பதுபொதுவாககனடாவில்ஃபாவாபீன்ஸ்என்றுஅழைக்கப்படுகிறதுபுதியஅல்லதுஉறைந்திருப்பதற்குப்பதிலாகநீங்கள்பதிவுசெய்யப்பட்டவற்றைப்பயன்படுத்தலாம்ஏனெனில்அவைபுதியதாகக்கிடைப்பதுகடினம்மேலும்சிலமளிகைக்கடைகள்மட்டுமேஉறைந்துள்ளனநீங்கள்லிமாபீன்ஸைமாற்றாகவும்பயன்படுத்தலாம்[SPECIES:IloveputtanescaThenumberofvariationsareseeminglyneverendingbutIhadneverheardofonewithbeansbeforeIgaveitatryanditwasgreatNotethisisfromaUKmediaoutletandwhattheycall“broadbeans”aregenerallycalledfavabeansinCanadaYoucanusecannedinsteadoffreshorfrozenastheyarehardtofindfreshhereandonlysomegrocerystoreshavefrozenYouprobablycanuselimabeansasasubstitutetoo[இனங்கள்:நான்புட்டனெஸ்காவைவிரும்புகிறேன்மாறுபாடுகளின்எண்ணிக்கைஒருபோதும்முடிவடையாதுஆனால்பீன்ஸ்கொண்டஒன்றைநான்இதற்குமுன்புகேள்விப்பட்டதேஇல்லைநான்அதைமுயற்சிசெய்தேன்அதுநன்றாகஇருந்ததுஇதுஒருUKஊடகத்தில்இருந்துவந்ததைக்கவனியுங்கள்மேலும்அவர்கள்“பரந்தபீன்ஸ்“என்றுஅழைப்பதுபொதுவாககனடாவில்ஃபாவாபீன்ஸ்என்றுஅழைக்கப்படுகிறதுபுதியஅல்லதுஉறைந்திருப்பதற்குப்பதிலாகநீங்கள்பதிவுசெய்யப்பட்டவற்றைப்பயன்படுத்தலாம்ஏனெனில்அவைபுதியதாகக்கிடைப்பதுகடினம்மேலும்சிலமளிகைக்கடைகள்மட்டுமேஉறைந்துள்ளனநீங்கள்லிமாபீன்ஸைமாற்றாகவும்பயன்படுத்தலாம்[SPECIES:IloveputtanescaThenumberofvariationsareseeminglyneverendingbutIhadneverheardofonewithbeansbeforeIgaveitatryanditwasgreatNotethisisfromaUKmediaoutletandwhattheycall“broadbeans”aregenerallycalledfavabeansinCanadaYoucanusecannedinsteadoffreshorfrozenastheyarehardtofindfreshhereandonlysomegrocerystoreshavefrozenYouprobablycanuselimabeansasasubstitutetoo

READ  Slovenský tréner Targovič dúfa, že v posledných 16 zápasoch proti Španielsku priletí šťastie Futbalové správy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close