Furnace zahajuje domácu kampaň na Guame

Kuimber, 25. januára 2021

ATP Challenger Tour sa vracia do Francúzska na tri týždne indoorového švihu, počnúc 11. vydaním Otvorené Cumper Western Bretani. Hlavné žrebovanie 88 520 zápasov v tvrdom zápase odštartovalo v pondelok na Parc des Expositions de Cuimber.

Francúzsky vo forme Evanova pec, Prešiel v back-to-back finále na Akadémii Rafa Nadala v sezóne 2021, otvoril svoju domácu kampaň víťazstvom 6-2, 6-1 a získal svoj siedmy titul v kariére na okruhu IDF Pro Circuit na Malorke. Cez taliančinu Roberto Marcora.

Vstup na divokú kartu Furnace nečelil bodu zlomu a využil štyri zo svojich 10 šancí na bod zlomu, aby postúpil do druhého kola po 66 minútach. Dvadsaťdvaročný rodák z Pontivi vyberie 6. semeno Jurij Rodyanov Rakúsko alebo jeho spoločník Enzo Gogot.

Semeno č. 3 a šampión Kimber 2019 Gregory Barrere Pokus o titul začal tým, že v sete porazil svojho kolegu z Francúzska 6: 3, 6: 4 Hugo Gaston. Svetová jednotka 111, ktorá poslala sedem es z Bologna-Billoncourt, získala 72 percent svojich prvých servisných bodov, presne hodinu po hraní. Osemnásťročný mladík bude najbližšie čeliť víťazovi stretnutia miestnych účastníkov divokej karty Arthur Cossacks A Iľja Marčenko Z Ukrajiny.

Lucas Bowl s horným sedadlom

Prvé dve semená súťaže ATP Challenger 100 sú bývalá svetová jednotka č. 10 Lucas Paul Francúz, ktorý vlani súťaží vo svojom prvom zápase po operácii pravého lakťa, a 20-ročný Američan-Američan Sebastian Corda. Paul bude hrať proti Slovensku Filip Horanský Minulý týždeň s istanbulským halovým šampiónom Arthur Rinderneck Súper rozohrávača.

V dolnej polovici žrebovania vyštartuje druhá Corda proti francúzskej kvalifikácii na podujatí ATP 250 na turnaji Delray Beach Open začiatkom tohto mesiaca Tristan Lamasin.