Technológie

Futbalové zápasy Notre Dame Home sa budú streamovať na serveri NBC Peacock

Futbalové zápasy Notre Dame Home sa budú streamovať na serveri NBC Peacock

Od

Andrew Cohen

Otvárací čas brány Notre Dame Football proti Toledu sa bude vysielať výlučne na streamovacej službe páv NBC 11. septembra. Ďalších šesť domácich zápasov Notre Dame sa bude vysielať v televízii a streamovať na Peacock.

Pre NBC, ktorá od roku 1991 vysiela futbal Notre Dame, nová dohoda ďalej posilňuje Peacock ako platformu pre blue-chip live hry. Ukazuje už americké mužské basketbalové hry počas olympijských hier a streamuje všetky NBC Futbal v nedeľu večer Hry v tejto sezóne NFL.

Všetky domáce zápasy Notre Dame do roku 2021 budú streamované za Peacock Premium za 4,99 dolárov mesačne. Športová sieť NBC bola založená ako lineárny televízny kanál Zavrieť Premier LaCrosse League a WWE Network; Je to prvé Hry MLP V júni sa tiež streamuje zadarmo.

Pokrytie NBC a Peacock Notre Dame zahŕňa vysielací štáb Mike Trico a quarterback NFL True Breeze na dôchodku. Notre Dame nedávno spustila vlastný streamovací procesor Fighting Irish TV na streamovanie funkcií, tlačových konferencií a hier zo všetkých škôl.

„Boj s írskou televíziou a Peacockom ukazuje, ako sú médiami konzumovaní naši fanúšikovia a televízni diváci,“ uviedol riaditeľ atletiky Notre Dame Jack Swerbrick vo vyhlásení. „Chceme poskytnúť skvelý zážitok nielen našim fanúšikom, ktorí nás cestujú po celom svete, aby nás povzbudili, ale aj našim predplatiteľom, ktorí sú predplatiteľmi káblov alebo„ strihačmi káblov “, a tieto dve streamingové stránky to robia.”

READ  Čo môžete očakávať na PS5, Series X / S a PC • Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close