Ekonomika

Gadkari kontroluje pokrok na Greenfield Expressways, diaľniciach s obmedzeným prístupom, Auto News a Idi Auto

Týchto 22 projektov na zelenej lúke s dĺžkou 8 000 km sa realizuje v rámci primárnej vládnej fázy projektu Bharatmala – ktorá ma podľa odhadov bude stáť 3,26 lakh crore.

Naí Dillí: Minister Únie Nitin Gadkari v utorok skontroloval činnosti spojené s udeľovaním, aukciami a prípravnými prácami súvisiace s piatimi diaľnicami Greenfield Expressways a 17 národnými diaľnicami kontroly prístupu. Minister cestnej dopravy a diaľnic tiež zdôraznil včasné speňaženie projektov.

Podľa oficiálneho vyhlásenia Gadkari nariadil prísne sledovanie cieľových termínov a termínov ukončenia dodávok projektov bez akýchkoľvek kompromisov s kvalitou prác na zlepšení diaľničnej infraštruktúry svetovej úrovne.

Týchto 22 projektov na zelenej lúke s dĺžkou 8 000 km sa realizuje v rámci primárnej vládnej fázy projektu Bharatmala – ktorá ma podľa odhadov bude stáť 3,26 lakh crore.

V správe sa uvádza, že sa považujú za kľúč na zlepšenie logistickej efektívnosti zabezpečením bezproblémového prepojenia medzi výrobnými a spotrebnými centrami priemyselných výrobkov a produktov MSME v krajine.

Okrem toho uviedla, že to pomôže urýchliť pohyb osobnej a nákladnej dopravy v krajine.

Podľa správy predložila agentúra NHAI podrobnú prezentáciu predvýstavbových aktivít, najmä aktuálnych ocenení týkajúcich sa získavania pozemkov, čistenia životného prostredia, vyčistenia lesov, aukcií a zákazov, predtým, ako minister zdôraznil otázky týkajúce sa rôznych vlád štátov. Dá sa rýchlo nasadiť a v prípade potreby dokáže prijať problém konkrétneho štátu na svojej úrovni.

Minister Únie Nitin Gadkari oznámil, že Národný úrad pre diaľnice v Indii (NHAI) kúpi suchý prístav Sindhi v okrese Wardha a zmení ho na logistický park s cieľom uľahčiť vývoz a dovoz.

READ  Najväčšie v podnikaní: Najväčšie spoločnosti na Slovensku

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close