Technológie

Game Pass stráca v máji ďalších päť hier pre Xbox

Bola odhalená druhá tabuľka hier opúšťajúcich Xbox Game Pass a PC Game Pass v máji. Službu opustí päť hier vrátane Lawn Mowing Simulator.

Lawn Mowing Simulator, Evil Geniuses 2: World Domination, Floppy Knights, Europa Universalis IV (Windows) a FIFA 21 opustia Game Pass v stredu 31. mája.

Simulátor kosenia trávy

Simulátor kosenia trávy

Zažite krásu a detaily kosenia britského vidieka v Lawn Mowing Simulator, jedinom simulátore, ktorý vám umožní jazdiť na autentickom a komplexnom katalógu skutočných licencovaných kosačiek na trávu od renomovaných výrobcov. Keď Toro, SCAG a STIGA riadia vašu pílu.

Evil Genius 2: Svetová nadvláda

Evil Genius 2: Svetová nadvláda

Evil Genius 2: Svetová nadvláda

Evil Genius 2 je satirický tvorca spy-fi vrstiev, v ktorom hráči prevezmú kontrolu nad zlým géniom a dajú do pohybu svoje plány na ovládnutie sveta. Keď si myslí, že je to zlé, sily spravodlivosti nemajú šancu!

Disketové noci

Disketové noci

Disketové noci

Zoznámte sa s Floppy Knights: Proroctvá vyvolané z diskiet! Taktika sa spája s mechanikou kartových hier, pretože Phoebe a Carlton, geniálny mladý vynálezca a jeho najlepší kamarát s robotickými rukami, sa vyrovnajú v ťahových bitkách. Vyberte si svojich rytierov, upgradujte svoju základňu a vykonajte svoju stratégiu pre víťazstvo!

Europa Universalis IV (Windows)

Europa Universalis IV – vydanie Microsoft Store

Europa Universalis IV – vydanie Microsoft Store

Europa Universalis IV vám dáva kontrolu nad krajinou zahŕňajúcou štyri dramatické storočia. Vládnite svojej krajine a ovládnite svet s bezkonkurenčnou slobodou, hĺbkou a historickou presnosťou. Napíšte novú históriu sveta a vybudujte impérium na veky.

FIFA 21

Ak ste ešte nezačali Evil Genius 2: Svetová nadvláda A aby ste dokončili svoju značku, musíte sa teraz pustiť do hry na správu, čo je náročné a zaberie vám asi 150 hodín. Simulátor kosenia trávy Znie to ako výzva, ktorá si vyžaduje poriadnu dávku brúsenia (pílenia?) na dokončenie – odhaduje sa, že odomknutie všetkých základných úspechov hry trvá 60 až 80 hodín. ako napr Disketové noci, opäť, zoznam úspechov má pomerne robustný pomer strán a má hodnotenie dokončenia okolo 25 hodín. A ak sa pokúsite FIFA 21 Nakoniec existujú dve úrovne, jedna pre sériu X|S a druhá pre Xbox One. Obe hry sú uvedené v obchode Xbox Store, takže na ich hranie musíte byť členom Ultimate alebo EA Play. Ak začnete na verzii pre Xbox One, odhaduje sa, že dokončenie tu bude trvať približne 200 hodín, ale určitý pokrok je možné preniesť do verzie One, čo vám ušetrí čas, ak chcete na štítku obe dokončenia. Konečne sme tu Europa Universalis IVMá deväť nedosiahnuteľných úspechov.

READ  Black Friday iPad Live Blog: Naše tipy na najväčšie úspory iPad Pro, Mini a Air práve teraz online

Pokiaľ ide o hry prichádzajúce do Game Pass tento mesiac, Microsoft oznámil, že ich bude čoskoro k dispozícii sedem, vrátane Planet of Lana a Chicory: A Colorful Tale.

Ponoríte sa späť do niektorej z týchto hier, aby ste ju dokončili? Dajte nám vedieť!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close