Technológie

Gears 5 dostane príbehové DLC ešte tento rok

Séria Gears bude mať tento rok dve nové funkcie. V prvom rade je to vydanie strategického titulu Gears Tactics na konzoly Xbox. No ak sa to niekomu nepáči, The Coalition pripravuje príbehové DLC pre Gears 5.

Prvýkrát v sérii sa namiesto balíčkov máp pre viac hráčov dočkáme príbehovej expanzie, ktorá sa bude volať Dive Hivebusters, a ponúka nový príbeh v hlavnej úlohe s protagonistami hry Escape – Keegan, Lahni a Mac.

Pre IGN Potvrdila to v rozhovore popredná producentka Zoe Curnoe. Hovorí, že rozšírenie príbehu vyjde na oboch generáciách konzol, takže si ho môže zahrať každý, na Xbox One, Xbox Series X | S a PC. Očakáva sa, že dokončenie tohto nového príbehu bude trvať asi 3 – 4 hodiny a ako už z názvu vyplýva, zameria sa na príbeh tímu Škorpióna, ktorý sa vydal na takmer samovražednú misiu.

Zaujímavý je však prístup vývojárov k tomuto obsahu. Koalícii sa príliš nepáči myšlienka príbehových DLC, ako priznala Zoe Curnoe, no tvrdí, že po pretrvávajúcich požiadavkách fanúšikov urobili výnimku. Mike Coner, technický riaditeľ spoločnosti Mike Coner, hovorí, že toto je prvý projekt Gears, ktorý sa začal vyvíjať priamo na Xbox Series X | Konzoly S, na rozdiel od pôvodných Gears 5 a Gears Tactics, ktoré boli ešte vylepšené.

Rayner tvrdí, že tento rozdiel im umožnil lepšie porozumieť a využiť hardvér nových konzol, čo sa prejaví na kvalitách rozširovania príbehu pri hraní na Xbox Series X | S. Dátový disk príbehu je vydaný na konci roka, viac sa dozvieme o presnom dátume vydania a cene v decembri.

READ  Tento fanúšik hry „Spustite a spustite Simpsonovci“ hru prestaval za týždeň pomocou virtuálneho počítača

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close