Technológie

Generálny riaditeľ spoločnosti Striking Distance Studios uverejní a potom vymaže tweet, o ktorom si niektorí myslia, že podporuje kultúru krízy.

Glenn Schofield, zakladateľ Striking Distance Studios, odvtedy vymazal tweet, o ktorom sa niektorí domnievajú, že podporuje kultúru „prekrúcania“ vo vývoji hier.

V tweete zverejnenom dnes už skôr Schofield – ktorého tím momentálne pracuje na pripravovanom sci-fi horore The Callisto Protocol – hovoril o práci 12 až 15 hodín denne, šesť až sedem dní v týždni a počas obeda a večere. Ospravedlňuje to slovami: „Robíš to, pretože to miluješ.“


8 nových podrobností o protokole Callisto – protokol Callisto Nový Gameplay Gamescom 2022.

„O športe hovorím iba počas podujatia,“ uviedol Schofield v odvtedy vymazanom tweete. „My sme [are] Pracujeme šesť-sedem dní v týždni a nikto nás nenúti.

„Unavený, unavený, Covid, ale pracujeme,“ pokračuje. „Chyby, chyby, opravy

Novinár Jason Schrier urobil snímku obrazovky tweetu pred jeho odstránením:

„Toto je, od šéfa štúdia, kultúra krízy definovaná. Samozrejme, nikto nie je „nútený“ pracovať ako blázon. Predstavte si však nižšie bonusy a menej príležitostí na povýšenie, páčilo by sa vám to? . Ozbrojená vášeň je dôvodom, prečo ľudia vyhoreli hrania.

„Zvláštna zhoda okolností je, keď sa človek chváli tým, ako jeho tím funguje 12 – 15 hodín denne, 6 – 7 dní v týždni, pretože to miluje, a navyše je to človek, ktorý kontroluje ich platy, pozície a súčasnú prácu. status.“ Neskôr dodal v tweete.

V súvisiacich správach David Cage nedávno odpovedal robiť Obvinenia z nezdravej štúdiovej kultúry a nevhodného správania v Quantic DreamPredtým to označil za „očierňujúcu kampaň“.

READ  Tu je niekoľko nových scén z remaku remaku XIII

„Nemyslím si, že sme mali agresívny postoj,“ povedal. „Keď vás obviňujú z vecí, ktoré sú v rozpore so všetkým, v čo veríte, a so všetkým, čo ste vo svojom živote urobili, bolí to. Presahuje to útok na štúdiovú kultúru.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close