Technológie

Generálny riaditeľ Ubisoftu sa údajne ospravedlnil za komentár „lopta je na vašej strane“.

Generálny riaditeľ Ubisoftu Yves Guillemot sa údajne ospravedlnil za to, že povedal zamestnancom, že „lopta bola na ich strane“ po neuspokojivých finančných výsledkoch spoločnosti v poslednom štvrťroku. Vrcholový manažment však údajne odmietol výzvy na zvýšenie miezd, ktoré by zodpovedali inflácii a prechod na štvordňový týždeň – zdôraznila nedávna správa odborov.

Guillemotove kontroverzné komentáre na adresu zamestnancov Ubisoftu prišli naraz E-mail minulý týždeňNapísal: „Dnes viac ako kedykoľvek predtým potrebujem vašu plnú energiu a odhodlanie, aby sme zaistili, že sa vrátime na správnu cestu. Žiadam každého z vás, aby bol obzvlášť opatrný a strategický vo svojich výdavkoch a úsilí. Sme čo najefektívnejšie a najštíhlejšie.“ Túto šnúru dodáme včas a v očakávanej kvalite.“ Lopta je na vašej strane, aby ste ju odovzdali a ukázali všetkým, čo môžeme dosiahnuť.“

Guillemot údajne zvolil svoje slová – o ktorých sa mnohí domnievali, že presúvajú vinu za nedávne problémy Ubisoftu na zamestnancov – počas dnešného stretnutia otázok a odpovedí v rámci celej spoločnosti. Kotaku vyhlásil S odvolaním sa na dôkazy dostupné v čase stretnutia.

Ubisoft minulý týždeň zrušil ďalšie tri hry a opäť odložil Skull and Bones.

„Pýtal som sa na váš názor a je mi ľúto, že to tak bolo vnímané,“ povedal Guillemot zamestnancom na začiatku relácie otázok a odpovedí. „Keď hovorím ‚lopta je na tvojej strane‘, aby sme doručili našu zostavu načas a v očakávanej kvalite, chcel som vyjadriť myšlienku, že vždy potrebujem tvoj talent a energiu, aby som to dokázal. Je to partnerstvo. Cesta určite začína so mnou a vedúcim tímom, vytváraním prostredia, v ktorom môžeme všetci spoločne uspieť.“

Na inom mieste v otázkach a odpovediach, o ktorých Kotaku informuje, že boli „plné odvetvových módnych slov a glos obchodného žargónu a špecifík“ — ľudová riaditeľka Anika Grantová údajne odmietla najnovší návrh na štvordňové pracovné týždne a požiadavky na zvýšenie platu. Upravené o infláciu.

READ  Fotoaparát Google dočasne deaktivoval časté tváre Pixela

Obe tieto tvrdenia boli nedávno A Výzva na štrajk Prostredníctvom pobočky Ubisoft Paris odborového zväzu Solidaires Informatique obvinila Guillemota z „veľa od jeho zamestnancov, ale bez akejkoľvek kompenzácie“. Odborový zväz uviedol, že chce transparentnosť vo vývoji miestnej a globálnej pracovnej sily a „silný záväzok proti skrytému prepúšťaniu a odsúdeniu politiky zlého riadenia, ktoré povzbudzuje zamestnancov k rezignácii“.

Kotaku uvádza, že žiadny z vedúcich pracovníkov v dnešných otázkach a odpovediach priamo neoslovil výzvu na štrajk.

Dnešné stretnutie nasleduje po Ubisofte Najnovší prírastok Čelí „obrovským výzvam“, ktoré viní z „posunu odvetvia k megaznačkám a dlhotrvajúcim titulom“. V dôsledku týchto finančných tlakov vydavateľ prisľúbil „zvýšenú opatrnosť v nasledujúcich rokoch“, čo viedlo k zrušeniu troch neohlásených projektov – a ďalšiemu oneskoreniu pre Skull & Bones – okrem štyroch hier zrušených vlani v júli.

Guillemot sa počas dnešných otázok a odpovedí vyjadril o prepúšťaní vágne a zamestnancom povedal, že „nejde o to robiť menej, ale nájsť spôsoby, ako robiť veci inak v celej spoločnosti“.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close