šport

Gerber v. Jarasova Live Streaming & Predpoveď na 2021 Miami Open

Angelique Gerber - Renata Saraswati Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: Mike McCoon z Portlandu

V druhom kole turnaja 2021 Miami Open vo štvrtok 26. marca bude nemecká Angelique Gerberová z Nemecka, ktorá sa umiestni na 26. a 24. mieste, čeliť 147. mexickej kvalifikácii Renate Saraswovej. Získajte jeho ukážku, priame zápasy a tipy s možnosťami priameho prenosu tohto zápasu Angelique Gerber proti Renaultu Jarasova o 18:30 miestneho času.

Chcete sledovať priame prenosy 2021 online v Miami?

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Zamierte na Angelique Gerber proti Renata Saraswati

Pár sa nikdy predtým nestretol. Bude to prvý zápas medzi teraz 33-ročným Nemcom a desaťročným mexickým juniorom.

Prečítajte si aj toto:

Môže Gerber nájsť na Floride nejakú formu?

Gerber má v Miami dobrú bilanciu – bol tu semifinalistom, trikrát postúpil do štvrťfinále, nič však nenasvedčuje tomu, že trojnásobný grandslamový víťaz je v tejto forme práve teraz.

Melbournské horúce podujatie, ktoré dostalo Nemecko do tretieho kola, s výnimkou Grampians Trophy, sa začalo na Australian Open a v roku 2021 prinieslo neuspokojivé výsledky, kde podľahol v prvom kole Američanovi Bernardo Perovi.

V prvom kole v Dauhá porazil Durga Kaglu Puyokakweho, ale v ďalšom zápase ho potom dobre porazila Estónka Annette Kondavitová.

Najnovšie sa na turné predstavil v Dubaji, kde utrpel ďalšiu porážku v prvom kole, tentoraz v troch setoch z rúk Francúzky Caroline Garcíovej.

Dostal prvú kruhovú tašku v Miami.

Kvalifikovaná Jarazua je druhá

Mexický kvalifikant Jarazua trávi väčšinu času na okruhu IDF, vlani však prehral v kvalifikácii druhého kola na French Open s Edinou Svitolinou. Naposledy sa dostal do druhého kola v Guadalajare.

Slovenka Victoria Kuzmová bola vo svojom druhom kvalifikačnom kole na Floride prinútená odísť zo zranenia, keď mala šťastie, ale naplno to využila a porazila Japonku Nao Hipino vo svete 83. Prvé kolo v stredu.

READ  Rozlúčili sa Maria Šarapovová, Carolyn Wozniacká, Bryans a mnoho ďalších

Jeden prerušenie služby stačilo na to, aby jej poskytli prvý set, ale druhý bol horší ako tieto dve hráčky a nakoniec Hibino vyrovnal.

Mexičan však úplne ovládol tretí set – Hibino vyhral iba jeden gem a nepodarilo sa mu ani raz podať.

Gerber v. Jarasova Predpoveď a tip

Gerber bude pre tento zápas hrať zjavnú možnosť, pretože má zostup a viac skúseností na tejto úrovni. Nie je v dobrej nedávnej forme, ale môže to byť príležitosť na získanie potrebnej dôvery.

Tip: Vella Gerber: 8/15 (bet365)

2021 Miami Open sa uskutoční od 22. marca do 4. apríla. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close