Technológie

Google Pixel 6 Pro prichádza na kontrolu

Jeden z najočakávanejších smartfónov tohto roka – Pixel 6 Pro – bol oficiálne vydaný minulý týždeň a jeden máme na kontrolu v Storm Black. Stále sú však na výber dve možnosti – Cloud White a Sorda Sunny.

Maloobchodné balenie Google Pixel 6 Pro obsahuje kábel USB-C, adaptér na rýchle prepínanie, vysunutie SIM karty, nejakú dokumentáciu a ďalšie. Google nasledoval kroky Apple a odstránil napájací adaptér z maloobchodného balenia.

Pixel 6 Pro je poháňaný lokálne vyrobeným napínacím čipom Google, ktorý je jednou z hlavných funkcií Pixel 6 a Pixel 6 Pro. SoC je dodávaný s 12 GB LPDDR5 RAM a máte možnosť zakúpiť si smartfón s 256 GB alebo 512 GB úložiskom UFS 3.1.

Pixel 6 Pro beží na systéme Android 12 a prichádza s trojročnými aktualizáciami verzie systému Android a najmenej päťročnými aktualizáciami zabezpečenia.

Smartfón je postavený na 6,7″ zakrivenom LTPO OLED displeji s rozlíšením 3 120 x 1 440 pixelov a obnovovacou frekvenciou 120 Hz.

Google Pixel 6 Pro prichádza na kontrolu

Zadná strana Pixel 6 Pro je veľmi zaujímavá. Po celej šírke telefónu je vodorovný „bar“, ktorý pripomína Nexus 6P. Má LED blesk, niekoľko senzorov a tri fotoaparáty – 50MP primárny (s OIS), 48MP teleobjektív a 12MP ultrafialový.

Funkcie fotoaparátu na Pixel 6 Pro zahŕňajú Face Unpleasure, Motion Mode, Real Tone a Magic Eraser. Nakoniec pomôže odstrániť položky pozadia z vašich fotografií.

Google Pixel 6 Pro prichádza na kontrolu

Google Pixel 6 Pro je dodávaný s 5 000 mAh batériou s podporou 30 W káblového a 23 W bezdrôtového nabíjania. Dá sa použiť aj na bezdrôtové nabíjanie iných zariadení.

Ak nemáte kompatibilný 30W + PD adaptér, môžete si ho kúpiť v obchode Google Store, ktorý inzeruje, že nabije batériu Pixel 6 Pro na 50 % za 30 minút. Otestujeme sa s ďalšími funkciami Pixel 6 Pro, takže zostaňte naladení na našu úplnú recenziu.

READ  Assassin's Creed Valhalla dostane komiks prequel, bude mať ženskú verziu Eivor

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close