Zábava

Google Stadia sa do času Cyberbank 2077 rozširuje do ďalších 8 európskych krajín

Google Stadia sa medzinárodne rozšíril a dnes do Európy pridáva ďalších osem krajín. Medzi nové trhy patrí Rakúsko, Čečensko, Maďarsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko a Švajčiarsko, čím sa celkový počet krajín podporujúcich cloudové hry zvýšil na 14 až 22. Služba bude k dispozícii na novo pridaných miestach v priebehu nasledujúcich 24 hodín a Google tvrdí, že na registráciu budete potrebovať adresu Gmail.

Stadia oslávila minulý mesiac svoje výročie novými oznámeniami, vrátane prvých dvoch hier free to play (Pravidlo 2 A Super bombardér R online) A jeho plány na uvedenie verzie Stadia pre iOS, ktorá bude ponúkaná prostredníctvom Mobile Safari v nasledujúcich týždňoch.

Google sa teraz pripravuje na svoje najväčšie vydanie hry: CD Project Reds Cyberpunk 2077 Na konzoly, PC a Stadia príde súčasne 9. decembra. Spoločnosť prevádzkuje obmedzenú reklamu, ktorá ponúka bezplatnú verziu Stadia Premier Edition pre používateľov, ktorí si hru predobjednajú (alebo zakúpia v priebehu prvého týždňa), vrátane prehliadačov Google Chromecast Ultra a Stadia Controller. S novými konzolami novej generácie od spoločností Microsoft a Sony Cyberpunk 2077 Alternatívy pre PlayStation a Xbox budú hlavným testom dôveryhodnosti Stadie.

Aktualizácia 8. decembra o 18:24 ET: P.C.

READ  Palác to už nevydržal a nakoniec povedal: Ako The Crown vníma sériu?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close