Zábava

Gottova dcéra sa opäť spojí s vdovou: Zaobchádzala s ním zle … Všimli si to aj jeho fanúšikovia!

Nie je žiadnym tajomstvom, že Dominika Gottová spolu s vdovou po Ivane nevychádza. Nedávno dokonca odmietla komentovať mediálne vyjadrenia najstaršej dcéry zosnulého manžela.

Dominika nedávno poslala vyhlásenie portálu Super.cz. „Chcel by som vás informovať, že som počas dovolenky navštívil svojho otca a jeho hrob v pražských Malvazinkách. Uctil som si jeho pamiatku a stretol som niekoľko jeho fanúšikov, ktorí tiež prišli k hrobu. Podotýkam, že všetci sme mali závoj , “ začalo.

A potom to prišlo. Nelichotivé slová opäť proti Ivane Gottovej. „Veľmi ma potešila podpora týchto ľudí pre moju osobu, ale zároveň ma zarazili ich slová, pretože boli nemilo prekvapení ukážkami z dokumentu o mojom otcovi, ktorý prišiel do kina. Rovnako ako ja, tak aj oni venovať sa direktívnemu tónu, ktorého príkladom hovorí môj otec Ivana Gottová, “ tvrdí blondína.

Karel Gott s manželkou

Zdroj: Agentúra Karel Gott

Ako dodala, takéto správanie údajne zažila sama a nevie sa s ním zmieriť. Dokonca sám Karel Gott sa jej sťažoval na príkaz jeho manželky. „Som rád, že som nakoniec nesúhlasil s uplatnením mojich záberov z minulého leta v očakávanom dokumente, pretože neviem, do akej súvislosti by boli zaradené,“ komentovala dokument, ktorého streľbu iniciovali Gotti. „Ako som už niekoľkokrát povedal, spôsobil som svojmu otcovi veľa starostí, ale teraz som lepší a citlivejší na to, čo sa deje okolo jeho odkazu. Preto volám,“ povedala Dominika.

Aj v tomto prípade sa Ivana sama rozhodla nereagovať na slová svojej nevlastnej dcéry.

READ  Hollywoodsky sexsymbol má opäť prázdnu posteľ: Aférka so ženatým sexom je minulosťou!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close