Svet

Govt Live: Pozitívny test pre švédskeho premiéra; Izrael si nárokuje 500 000 4. vakcíny | Svetové novinky

Oliver Laughland, prezident nášho južného úradu USA, nás vyzdvihol Najnovšie z New OrleansNedostatok personálu a špirálovité prípady doháňajú nemocnice na pokraj kolapsu:

Ako Variant Omigron Južné štáty, ktoré sú rozšírené po celých Spojených štátoch, naďalej hlásia počty registrovaných prípadov pre vážne obavy z nedostatku nemocničného personálu.

In Mississippi, Tento týždeň je nemocničný systém na pokraji krízy kvôli nedostatku personálu, varovali úradníci Ako informovali miestne médiá Väčšina nemocníc v štáte bola schopná alebo siahla počas povstania v Omigrone.

Podľa prieskumu, ktorý uskutočnila asociácia nemocníc v Mississippi, štát už teraz čelí chronickému nedostatku zdravotných sestier, ktorý ešte zhoršila epidémia, a približne 3000 voľným pracovným miestam. Tretina sestier v štátnych nemocniciach prešla na iné zamestnania. Podľa štúdie, Mnohí z nich na najlepšie platené pozície mimo štátu.


Keďže variant Omigran sa v decembri 2021 naďalej šíri v Memphise, ľudia čakajú v dlhých radoch na testovanie na koronavírus. Foto: Karen Bulber Foster / Reuters

Minulý týždeň Mississippi Zaznamenané Podľa údajov štátneho ministerstva zdravotníctva je jeho maximálny sedemdňový priemerný počet nových prípadov od vypuknutia epidémie 7 185. Od štvrtka sa počet hospitalizovaných v nemocniciach s vládou v štáte zvýšil na 1332. Údaje z ministerstva zdravotníctva ukazujú, že 90 % úmrtí kovbojov sa vyskytlo medzi 16. decembrom 2021 a 12. januárom 2022. Bol medzi ľuďmi, ktorí neboli očkovaní.

„Po vlne Delta sa hra zmenila,“ povedal Dr. Alan Jones, kancelár pre medicínske záležitosti na University of Mississippi University Medical Center, najväčšej štátnej nemocnici, počas tlačovej konferencie v utorok, Mississippi Today informoval.

Jones pokračoval: „Výzvy, ktorým čelíme, sa skutočne točia okolo zamestnancov.

V Nashville bola jedna z najväčších nemocníc v meste nútená znovu zamestnať špeciálny personál, ktorý sa mal vysporiadať s povstaním v Omigrone. Do utorka dosiahlo Tennessee svoj vrcholný sedemdňový pozitívny vládny priemer 14 345 nových prípadov. Podľa údajov CDC.

„Máme veľa zamestnancov s Omigronom Govt“ Povedal Dr Todd Rice, docent medicíny na Vanderbilt University Medical Center, v rozhovore pre miestny rozhlas. „Jedným z našich najväčších problémov je nájsť personál, ktorý sa bude starať o pacientov, pretože máme veľa chorých zamestnancov.“

Nebezpečné posielanie Olivera Laughlanda si môžete prečítať tu:

READ  Špionážne drony sa našli pod čínskymi vodami v indonézskych vodách

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close