Gregspur dostáva v Neapole opakované titulky

Neapol / Starburg, 17. novembra 2021

Rozžeravený Holanďan Dallanská grécka železnica Zaznamenal šiesty titul na turnaji ATP Challenger Tour a bol tretí v rade pri zdvíhaní trofeje Vesuvský pohár. 5. nasadený antukový kurt vo výške 44 820 EUR, ktorý organizuje Sporting Poseidon v talianskom Neapole, zdolal kvalifikáciu USA a USA Alexander Richard 6-3, 6-2 vo finále dvojhry v nedeľu.

Grixpur vyhral so slovinskou Plus Rolou, španielskym kvalifikantom Alvarom Lopezom San Martinom, Francúzom Manuelom Ginardom a miestnym obľúbencom Flaviom Copolim.

Svetová jednotka č. 118 zachránila jediný bod zlomu, s ktorým sa stretol v majstrovskom zápase, a štyrikrát zlomil Richardovo podanie, aby si zaistil víťazstvo za hodinu a 14 minút.

„Som taký šťastný, že som vyhral tri týždne za sebou. Nečakal som, že sa to stane.“ Povedal Crixpur. „Hral som Richarda dva týždne po sebe, takže som vedel, čo môžem očakávať. Vedel som, čo mám robiť. Dnes som hral dobre. Bol som odhodlaný v každom bode. Dobre som podával a stál pred bodom brejku. Som veľmi šťastný.“ s mojou hrou. “

Greekspur s týmto víťazstvom Benjaminov vzťah Ponzi Pre najnáročnejšie témy v roku 2021. Minulý týždeň vyhral Murcia Open v Prahe, Česku, Bratislave, Slovensku, domácej pôde v španielskom Amesporte a Neapolský pohár. Creekspur vyhral 6 190 prize money a získal 80 bodov za hodnotenie ATP.

„Tento titul je pre mňa veľmi dôležitý. Som v prvej stovke. Je to špeciálny. Je úžasné získať šiesty titul v tomto roku. Najlepších 100 je určite cieľ. Ďalej sa pozriem, ako ďaleko Môžem ísť, možno dosiahnuť päťdesiatku. Hral som dobre, darí sa mi, takže si myslím, že všetko je možné.