šport

Halk, Chra a ernk dosiahli pokrok, Koian ldrom duel

V pondelok boli pre slovenských predstaviteľov chrbty všetkých troch väzieb, ktoré ich temnotu priblížili k pokroku rozdielu v jednej hre. Rovnako ako Boston a Tampa, aj Colorado skončil.

Vchodnská konferencia

COLUMBUS TAMPA BAY 1: 2 (stav: 1-3)

Andrei Vasilevsky podnikol 28 krokov a viedol Tampa Bay k hre 2: 1 nad Columbusom, po ktorej mal tím Florida na svojich rukách 3: 1 prihrávku. Všetci traja lúh pasenia padli do vody druhej tretiny. Barcley Goodrow otvoril druhý najvyšší glom od tretieho koláča v histórii klubu (o 0:16), nasledovaný Yanni Gourde. Obaja skórovali po pomoci. Kontaktný klzák zosieťoval ťavu do Cam Atkinson a Joonas Korpisalo prekryl 20 striel. Aj slovenský obranca bol v akcii Erik ernkktoré hrali niečo vyše 19 mincovne. Predstavil sa s jedným telom a viedol cestu s piatimi blokmi. Piaty zápas Sriho je na programe dňa v stredu. Blesky majú v strelcoch 6-0 rekordov, v ktorých viedli 3: 1 a skončili v piatom kole.

Gourde nasmeroval puk do Brna a rozhodol sa vrátiť:

Pokračoval v reklame

Blake Coleman, tonk Lightning: Každý spôsob je bojom a ja naň nereagujem ani na Srí Lanke. Nie s temnotou, ktorá ju zabalila. Vieme, že 3: 1, je to skvelé, ale to neznamená, že sa nebojíme o učenie. Teraz sa musíme sústrediť na al zpas. Nepochybujem o tom, že na to budeme pripravení.

John Tortorella, trner Blue Jackets: Nemali by ste byť frustrovaní. Sme v Sri. Musíme byť na al zpas pripravení. Musíme urobiť veky ofenzívnej akcie a zastreliť trochu gly. Nebuď frustrovaný, musíme sa pripraviť na al zpas.

Súbojové hviezdy: 1. Y. Gourde (TBL), 2. B. Goodrow (TBL), 3. Z. Werenski (CBJ)

READ  Životný grandslamový úspech nášho bojovníka: Gombos má vždy hlad po tenise!

CAROLINA BOSTON 3: 4 (St 1: 3)

Boston vymazal dvojitý gól, ktorý stratil menej ako sedem tretín tretieho obdobia, aby porazil Carolina 4: 3 a zvýšil svoj náskok v obkľúčení na 3: 1 vzadu. Stalo sa to už po jedenástykrát v histórii klubu, v treťom období otočil play-off so stratou viacerých gólov. Jake DeBrusk nastúpil na ťah, ktorý tiež vystrelil záväzné gl. Zastrelili tiež Connor Clifton a Brad Marchand. Ondej Kae zhromaždil dve asistencie a Jaroslav Halk urobil 16 krokov a stal sa prvým Brankrom Bruins od roku 2012, ktorému sa podarilo hrať koláče v dvoch kolách v rade v play-off a nebol nazvaný Tuukka Rask. Predbehli ho Justin Williams, Jordan Martinook a Teuvo Tervinen. Všetci hráči prihrávky padli v hre päť na päť. James Reimer ho opustil s 29 krokmi. Zdeno Chra zaslal jednu ranu na svoju mincovňu po 19 mincovni, ktorú strávil v akcii. On tiež zaznamenal plus bod a urobil tri body. Jeho temnota sa pokúsi tento postup v stredu rozbehnúť. a Hurricanes budú k dispozícii mrzutosti Jordan Staal, pretože pondelok duelu neskončil po tele Charlieho McAvoyho.

Bruins zastrelil tri gly v rade:

Brad Marchand, tonk Bruins: V kabíne máme veľmi charakter. V prvej minúte tretej tretiny sme sa do hry nenudili. Povedzme, že je to vždy proces. Stavíme sa, že sa každý strieda. A urobili sme to. Neustále sme do toho vkladali nau vu a hrali nau hru.

Justin Williams, ton hurikánov: Hlavne tretia tretina bola taká zlá, ako som videla hru. Musíme to priznať. V skutočnosti tretina nebola taká, na akú sme boli zvyknutí.

Súbojové hviezdy: 1. J. DeBrusk (BOS), 2. C. Clifton (BOS), 3. J. Williams (CAR)

Konferencia v Zpadne

ARIZONA COLORADO 1: 7 (stav: 1-3)

Darcy Kuemper sa nestará. Po úctyhodnom predstavení nazbieral v pondelok tri strely z 22 rán a po dvoch tretinách sa musel striedať. Colorado následne prekonal tri kola od Smiech a Antti Raant, aby dostal loptu 7: 1. Prvýkrát sa od roku 2002 zastrelilo sedem gólov v back play-off. Kadri strelil dva góly a pridal pomoc, Cale Makar, Matt Calvert a Mikko Rantanen skóroval po góle a pomoci, Matt Nieto a Joonas Donskoi tiež zasiahli čiernu , Gabriel Landeskog a Nathan MacKinnon zhromaždili dve asistencie a Philipp Grubauer kapituloval iba raz z 15 záberov, keď ho Jakob Chychrun našiel v silovej hre. Avalanches využili výhodu troch číselných dominancií a so stredným náskokom 3: 1 vstúpia do stredného priechodu. MacKinnon má v súčasnosti ah sedem bodov od začiatku zápasu, čo v histórii organizácie spravil ako piaty zápas. Zaznamenajte Dr. Joe Sakic s 10 prihrávkami. Nedeľný duel nedokončili arizonský Conor Garland a Colorado Andre Burakovsky.

Jednotlivé vstupné konce Makarov glom:

Matt Calvert, tonk Lavína: Mali sme hlad. Tretím spôsobom sme mali veľa anc. Bolo príjemné, že sme tentokrát na začiatku miešali a bežali. Dnes to bolo plné temného výkonu a my sme sa rozhodli strieľať podľa rukavíc.

Oliver Ekman-Larsson, kapitn Coyotes: To samozrejme nie je dosť dobrý spôsob, ako dostať prsia do pása v páse 1: 2, keď sme mali hladkú rovnováhu a bolo to podľa pása. Neboli sme dosť dobrí. V Brne musíme robiť lepšiu prácu. Dnes sme brankármi mlčali.

Súbojové hviezdy: 1. N. Kadri, 2. C. Makar, 3. M. Rantanen (vetci COL)

VANCOUVER ST. LOUIS 1: 3 (stav srie: 2-2)

Ryan OReilly vystrelil dva gly, vŕtané spojivá a pridal prihrávku, aby priviedol St. Louis k hre 3: 1 nad Vancouverom, po ktorej stav prvého kola play-off je remíza 2: 2. OReilly, ktorý v nedeľu zaznamenal dve asistencie, sa stal prvým hromom v St. Louis od roku 1999, ktorý bol v dvoch kolách hrany play-off v dvoch po sebe nasledujúcich viacbodových bodoch. Alex Pietrangelo skóroval a pridal pomoc a David Perron zhromaždil dve. V Brne zastrelili Blues v druhom kole Jake Allen, ktorý tentoraz zakrútil 22 rán. JT Miller bol jediný, kto ho porazil, ktorý sa vyrovnal 1: 1 vo vodnej bani druhého obdobia. Jacob Markstrm opustil súboj s 34 krokmi. Prvý a posledný gl zozbieraný počas oslabenia. Piate duel srie sa uskutoční v stredu.

READ  Typy extraligy: HKM Zvolen - HC Slovan Bratislava 2: 3 sn

OReillyho hmotnosť gl:

Súbojové hviezdy: 1. R. OReilly (STL), 2. A. Pietrangelo (STL), 3. J. Markstrm (VAN)

Slováci v akcii

hr Ice-time G B +/- TM S Bk
J. Halk (BOS) 16/19 (84,2%)
Z. Chra (BOS) 19:10 0 0 0 1 0 1 3
E. ernk (TBL) 19:11 0 0 0 0 0 0 1

Mohol by mať záujem:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close