Zábava

Halloween 2021: Najlepšie hororové filmy na streamovanie na Netflix a Amazon Prime

Halloween je konečne za nami, tak o čo lepšie ho stráviť ako maratón strašidelných filmov? (Obrázok: Netflix / Rex)

Opäť je tu to ročné obdobie, Halloween 2021 k nám konečne prichádza so zmesou večierkov a tekvíc, ktoré zapĺňajú naše informačné kanály na Instagrame.

Ale ak chcete do budúceho roka uložiť tie strašidelné nohavice späť do šatníka a namiesto toho zložiť hudbu pre nejaké strašidelné filmy, nebudeme vám to naozaj vyčítať.

Keďže nespočetné množstvo filmov je dostupných kliknutím na tlačidlo, Netflix a Video Amazon Prime, ktoré vám pomôže naplánovať si noc.

Takže si zatiaľ zbaľte tie strašidelné šaty a make-up postriekaný falošnou krvou a dajte si pukance.

Najlepšie hororové filmy na Netflix a Amazon Prime

Halloween (1978) – Netflix

Zoznam akýchkoľvek hororov by nebol úplný bez Halloweenu, ktorý je jedným z najväčších majiteľov hororov v histórii. Celkovo 12 vrátane Halloween Kills, najnovšieho slashera, ktorý sa teraz dostal na veľkú obrazovku, je všeobecne považovaný za najlepší z pôvodných zoskupení.

Pätnásť rokov po tom, čo Michael Myers zavraždil svoju sestru, v ten hrozný deň v roku uteká a vracia sa do Hatenfieldu, aby zavolal ďalšie obete, takže sme všetci úplne vystrašení.

Ubytovanie – Netflix

Traja kamaráti rozprávajú o tajomnej ubytovni plnej krásnych žien na Slovensku, ktoré si užívajú svoje zálety pri balení späť po Európe.

Keď sa tam dostanú, pomaly si uvedomujú, že zamestnanci, ktorí sa snažia dostať von živí, ukrývajú zvláštne tajomstvo. To vám dá rovnaké množstvo strachu a cestovateľských chýb.

Psychická aktivita – Amazon Prime Video

Trailer Psychic Activity

Pokúšate sa zaspať po sledovaní psychickej aktivity (Obrázok: YouTube)

Mladý pár sa sťahuje do nového prímestského domu a dokumentuje prvé dni svojho nového začiatku.

Veci však naberú rýchly spád, keď v novom domove zhasnú svetlá.

Insidious – Netflix

Aby sa k téme „nový domov“ pridalo, Insidious nasleduje mladú rodinu, opúšťa svoj starý domov a presťahuje sa niekam na nové miesto.

Keďže ich syn upadá do kómy krátko po ich príchode, nie je to veľmi zlý krok a bizarné udalosti odhaľujú niečo zlé, čo sa skrýva za múrmi – existuje však kontakt s novými obyvateľmi?

Dedičnosť – Netflix

Ari Astor nás všetkých vystrašil svojím režijným debutom, ktorý pokračoval, keď matka Annie a jej rodina bojovali so stratou svojej matky.

Všetci zvládajú svoj smútok inak a každý trpí nepríjemnými nadprirodzenými zážitkami spojenými so skrytými rodinnými tajomstvami a tradíciami.

Projekt Blair Witch – Netflix

Worship Classic nasleduje, keď sa traja študentskí filmári v lese pokúsia nakrútiť dokument o mýtickej čarodejnici.

Ak ste fanúšikom hororov, možno ste už videli Player With a mnoho ďalších, ktorým sa to páči, no nie je dôvod nechať sa zastrašiť ďalším pozeraním.

Cudzinci – Netflix

Dvojica zaútočila na izolovaný dovolenkový dom uprostred cesty, ale ich ticho sa narušilo, keď o polnoci zaklopali na dvere.

Dom čoskoro prevezmú maskovaní cudzinci a pár sa snaží násilnou inváziou zvládnuť akýmikoľvek prostriedkami.

Nočná mora v Elm Street (2010) – Amazon Prime Video

Nočná mora v Elm Street vyvolala hororovú franšízu, ktorá je aj dnes desivá a najnovší remake straší (takmer) každým kúskom.

Predstavili sme rukavicu zdobenú zdeformovaným sériovým vrahom Freddiem Kruegerom a jeho nožom. Loví tínedžerov v ich snoch, čo znamená, že ich neškodný spánok môže v reálnom živote viesť k ich smrti.

Burge – Netflix

Americká vláda zavádza každoročný „nárast“, 12-hodinové obdobie, počas ktorého sa všetky zločiny stanú legálnymi, keďže nemocnice zatvárajú svoje dvere a policajti sa vracajú zo služby.

James a Mary zamknú svoj dom na každoročné „oslavy“, no ich plány narazia, keď zúfalý muž utečie pred vrahmi a zaklope na ich dvere. Povedie ich láskavosť k ich poslednému, najhoršiemu pádu?

Ticho lámp – Netflix

Trénerka FBI Clarice je na misii nájsť nezvestnú ženu a snaží sa lepšie pochopiť chorého sériového vraha, ktorý ju prenasleduje, vypočúvaním iného psychiatra Hannibala Lectera.

Najprv si však musí získať jeho dôveru, kým bude súhlasiť so zdieľaním informácií

My – Amazon Prime Video

Rodina Wilsonovcov musela mať zábavný rodinný výlet, keď išli na jednodňový plážový výlet do Kalifornie. Zmätok nastane, keď do ich domu vstúpia votrelci so zbraňami.

Veci sú ešte strašidelnejšie, keď sú konfrontovaní s ich dvojníkmi túžiacimi po pomste.

Máte príbeh?

Ak máte známy príbeh, video alebo obrázky, kontaktujte nás Zábavný tím Metro.co.uk Radi by sme vás požiadali – napíšte nám e-mail na [email protected], zavolajte na číslo 020 3615 2145 alebo navštívte našu stránku s odoslaním produktov.

Tiež: Kristen Stewart si myslí, že natočila len päť „dobrých“ filmov

Tiež: Plány na film Doctor Who s Christopherom Ecclestoneom takmer zablokovali renesanciu v roku 2005

READ  Pieroki Fest sa vráti do centra tohto leta Miestne správy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close