Technológie

Halloweenska udalosť Rocket League je o Batmanovi • Eurogamer.net

Zajtra sa začína na všetkých platformách.

Čo viac si môžete priať ako hrozný muž oblečený v pálke? Na vašu vlastnú otázku “Nič!” Ak na to odpoviete, dovoľte mi, aby som vám predstavil nadchádzajúcu halloweensku akciu Rocket League s tematikou Batmana.

Rocket League, samozrejme, nie sú cudzie oslavy Halloweenu, je to každoročná obmedzená časová udalosť Haunted Hallows Tento rok sa vráti znovaAj keď s novým twistom DC Comics.

Tohtoročná šou Ghost Hollows, ktorá potrvá do zajtra, 14. októbra a 1. novembra, bude predstavovať špeciálne upravený obmedzený časový režim) a vlajky Poison Ivy vyniknú ako orezávací háčik.

Rocket League – trailer na Batman Haunted Hollows 2021.

Haunted Hollows navyše ponúka variantu Arena Beckwith Park (Gotham Night) s obmedzeným časom, so špeciálnymi výzvami na odomknutie rôznych predmetov inšpirovaných Batman Supervillions. Napríklad Joker Dominus Decall a Boost, Harley Quinn Wheels and Topper, Gotham’s Best Merck Decal, Poison Ivy Boost a mnoho ďalších.

Nakoniec, pretože žiadna sezónna akcia sa nekončí bez nákupu prémiovej kozmetiky, v Bad Store Rocket League sa na tri sezóny objavia tri Badmobiles: Batmobile (1989), Dark Knights Tumbler a Batmobile (2016). – Plus tri gólové výboje so zlým signálom, inšpirované tromi rôznymi obdobiami Batmana. Všetkých 2 000 je zahrnutých v balíku pôžičiek, ale je k dispozícii mnoho ďalších možností nákupu.

Vývojár Zionics poznamenáva, že operácie začínajú zajtra 14. októbra a že všetci hráči, ktorí sa prihlásia počas podujatia Haunted Hollows, môžu získať bezplatný titul Dark Knight Player.

READ  Špecialista na remake Zeldy Grease si najíma nový „stredoveký“ a „štýlový“ projekt

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close