Technológie

Halo 4 sa zameriava na počítače

Séria videohier Halo je jednou z najdôležitejších zbraní v konkurenčnom boji Xbox proti PlayStation. Fanúšikovia zažívajú zlaté časy, keďže úplná sága je konečne k dispozícii na počítačoch, informuje The Verge.

Posledným chýbajúcim kúskom skladačky bol Halo 4, ktorý je osem rokov po svojom debute na Xbox 360 vydaný aj pre hráčov, ktorí pre gamepad striktne uprednostňujú klávesnicu a myš.

Halo 4 je prvou hrou vyvinutou spoločnosťou 343 Industries, ktorú mnohí fanúšikovia pripisujú nižšej celkovej kvalite v porovnaní s predchádzajúcimi dielami. Všeobecne však ide o úspešný akčný titul, ktorý v čase svojho vydania nazbieral veľa ocenení a vysokých známok.

Štvrtá časť je teda posledným článkom Zbierka Master Chief, ktoré sa vyznačuje grafickými vylepšeniami starších hier. Zbierka je momentálne k dispozícii pre Xbox One aj pre počítače.

Microsoft súčasne oznamuježe v ten istý deň, keď vydajú Halo 4 na PC, teda 17. novembra, vydajú aj kolekciu Master Chief pre novú generáciu Xboxov. Takto si hráči budú môcť aspoň skrátiť čakanie o odloženom Halo Infinite.

Zdroje: The Verge, Twitter

READ  Vzrušujúca hra pre rýchly boj s rakovinou do roku 2021 zvyšuje pre Eurogamer.net viac ako 2 milióny

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close