Zábava

Harry ustúpil silnej žene: Život s Meghan sa začína podobať príbehu Johna Lennona s Yoko Ono

Čistota je čisto náhodná? Posledné dni dvojice navyše konečne prezradili, aká bude ich kariéra pre nasledujúce roky.

Čakali sme na to týždne a konečne máme odpoveď. Princ Harry a Meghan Markle sa konečne rozhodli, čo robiť po odchode z monarchie. Ale zatiaľ čo všetkých táto správa teší, jeden z odborníkov upozornil na dôležitú zmenu v ich správaní.

Netflix chytal veľké ryby

Dvojica si pre svojich fanúšikov pripravila veľké prekvapenie. Po dlhom meškaní sa rozhodli v nasledujúcich rokoch venovať príprave dokumentárnych a zábavných programov. Týmto spôsobom chcú Harry a Meghan pozitívne ovplyvniť názory ľudí a poskytnúť im veľa nových poznatkov, ktoré využijú aj v praktickom živote.

Týmto spôsobom chcú ponúknuť hodnotnú alternatívu ku klasickému televíznemu programu. V týchto dňoch podpísali zmluvu s Netflixom, za čo si údajne krásne prilepšili. Po vyrobení všetkého dohodnutého materiálu im vraj na účet pripíše suma od 85 do 127 miliónov eur.

Meghan Markle, princ Harry

Fotogaléria

Meghan Markle, princ Harry

Zdroj: Profimedia

Ani jedna zo strán sa zatiaľ k podrobnostiam zmluvy nevyjadrila. Je ale viac ako jasné, že Netflix chytal veľké ryby vďaka prominentným manželom a táto investícia sa nepochybne podarila. Pretože bez ohľadu na to, čo Harry a Meghan natočili, bude to určite obrovský úspech medzi divákmi už len vďaka ich menu.

Plánujú robiť dokumenty a rodinné programy

Fanúšikovia tejto dvojice sa môžu tešiť, že ich v nových programoch opäť uvidíme na televíznych obrazovkách. Harry a Meghan sľúbili, že sa objavia aj priamo v jednom z ich projektov.

Netflix dodáva bohatú dávku zaujímavých programov. Na sklade majú napríklad série, dokumenty, klasické filmy, komentované reality šou a nezabudli ani na šou pre najmenších divákov.

READ  Egyptský súd odsúdil demokratov na štyri roky väzenia Apr

Každý z projektov bude obsahovať aj vyššie posolstvo a pokúsia sa doň vložiť nejaký vzdelávací prvok.

Splácali už svoj dlh, majú čistý štít? Posledné informácie z páru znejú jasne – Harry a Meghan zaplatili 2,4 milióna libier (2,7 milióna eur) z peňazí daňových poplatníkov, ktoré boli použité na renováciu ich britskej chaty Frogmore Cottage neďaleko zámku Windsor.

Teraz žijú v dome v Santa Barbare v Kalifornii.

Meghan Markle, princ Harry a ich nový dom

Fotogaléria

Meghan Markle, princ Harry a ich nový dom

Zdroj: Profimedia

Renovácia prebehla skôr, ako v marci rezignovali na svoje kráľovské povinnosti a presťahovali sa do Kalifornie. Obaja sľúbili, že vrátia peniaze investované do modernizácie chaty Frogmore Cottage, a vraj tak urobili.

Frogmore Cottage z 19. storočia, ktorú vlastní Harryho babička, kráľovná Alžbeta II., Zostane jeho britskou rezidenciou.

Meghan sa vracia k tomu, čo miluje

Z horúcich noviniek musí byť bezpochyby najšťastnejšia Meghan Markle. Ako bývalá herečka sa vracia k niečomu, čo tak milovala. Tentokrát sa objaví nielen na obrazovke, ale môže do celého projektu vniesť aj mnoho vlastných myšlienok a názorov.

Meghan Markle

Fotogaléria

Meghan Markle

Zdroj: Profimedia

Netrvalo dlho a získala späť celý svoj starý život. Vrátila sa žiť do Ameriky, má pri sebe všetkých svojich blízkych a opäť sa dostane pred kamery. Kto iný by teda mal v týchto dňoch svietiť viac ako táto vojvodkyňa.

Stávajú sa z nich John Lennon a Yoko Ono?

Po prvých verejných vystúpeniach od odchodu z kráľovskej rodiny sa na pár zameral aj expert na reč tela. Judi James pre Slnko z ich správania čítala, že sa konečne cítia oveľa uvoľnenejšie, šťastnejšie a tešia sa z tejto novej polohy.

READ  Paddy trader je najlepšia stávka na tesnú hru Poľsko proti Slovensku

Preto ich neváhala porovnať s iným populárnym párom – Yoko Ono a John Lennon. Legendárny pár sa tiež veľmi angažoval v rôznych globálnych otázkach a snažil sa poukázať na najväčšie ťažkosti, ktoré trápili vtedajšiu generáciu.

John Lennon, Yoko Ono

Fotogaléria

John Lennon, Yoko Ono

Zdroj: TASR

Rovnako otvorení sú aj Harry a Meghan, ktorí často hovoria o postavení žien v spoločnosti, potrebe dostatočného vzdelania pre deti, ale aj o životnom prostredí. Navyše, ich názor je veľmi cenný, takže ich slová majú váhu na veľmi dôležitých miestach.

Uvoľnil miesto silnej žene

Oduševnený boj za lepší svet však nie je jediným spojením medzi Harrym a Meghan a Johnne s Yoko. Nielen tento odborník, ale aj niekoľko fanúšikov si všimlo, že Markle má rovnako cieľavedomé a podľa niektorých arogantné správanie rovnako ako Lennonova manželka.

Odtrhla tiež svojho partnera od tých, ktoré sa mu najviac páčili, viac mediálnej pozornosti si získala sobášom so slávnym mužom a dosiahla všetko, čo chcela.

Navyše dostala svojho manžela takpovediac pod papuču a Harry teraz robí rovnaké ústupky, vďaka čomu môže vyniknúť aj jeho silná partnerka. Meghan to zvláda tak rafinovane, že je ešte častejšie pred kamerami a novinármi ako jej manžel.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close