Zábava

HBO Max expanduje do strednej a východnej Európy

HBO Max, prémiová streamovacia platforma WarnerMedia, bola spustená v ďalších 15 európskych krajinách, z ktorých všetky okrem dvoch sú v strednej a východnej Európe.

Teraz je k dispozícii na celom svete na 61 v 15 predmetných krajinách – Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Maďarsko, Moldavsko, Čierna Hora, Holandsko, severné Macedónsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko a Slovinsko.

Zákazníkom HBO Max v strednej a východnej Európe a Portugalsku sa ponúka zľava viac ako 30 % z ich mesačnej ceny do konca života. Medzitým bol v Holandsku predstavený HBO Max s dvoma vrstvami, obe so zľavou 50 % z bežnej ceny mesačného predplatného počas životnosti predplatného. Mesačné predplatné pre štandardnú vrstvu (HD 1080p, 4K, tri simultánne streamy, s 30 stiahnutiami) je 3,99 € a mesačné predplatné pre základnú vrstvu (HD 720p, jeden stream, päť stiahnutí) je 2,99 €.

Christina Sulebach, generálna riaditeľka, HBO Max EMEA, k spusteniu uviedla: „Od dnešného dňa bude HBO Max vysielať do 21 európskych krajín vrátane strednej a východnej Európy, Portugalska a Holandska. Minulý rok na pódiu.

„Pre naše európske podnikanie v strednej a východnej Európe to začalo v roku 1991 našimi prvými lineárnymi kanálmi a dnes, už viac ako 30 rokov, nás teší, že prinášame úplne nový spôsob, ako osloviť fanúšikov v regióne. Všetky ich obľúbené zábavy .“

Johannes Larcher, prezident HBO Max International, dodal: „V priebehu 24 mesiacov sme vyvinuli škálovateľné streamovanie v 61 regiónoch. Medzinárodné spoločenstvo bude aj naďalej neoddeliteľnou súčasťou nášho príbehu o globálnom rozvoji.

„Dnešné spustenie HBO Max ďalej posilňuje našu prítomnosť v strednej a východnej Európe a som obzvlášť hrdý, že v tomto náročnom období zdvojnásobujeme náš silný záväzok voči fanúšikom, partnerom a zamestnancom v celom regióne.“

HBO Max bola spustená v Spojených štátoch v máji 2020 a v júni 2021 v 39 regiónoch Latinskej Ameriky a Karibiku. V októbri 2021 sa začala v severských krajinách, Španielsku a Andorre a dostala sa do Európy.

READ  Kde môžete nájsť „Späť do Rokfortu“, kde žijete?

S uvedením pre Turecko, Grécko, Island, Estónsko, Lotyšsko a Litvu pokračuje HBO Max vo svojej globálnej expanzii neskôr v tomto roku. V pláne je aj ďalšia expanzia do juhovýchodnej Ázie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close