Zábava

Herci prišli do štúdia a … Všetci šiesti SA STALI, dokonca aj Evík zo Slnka, seno!

Všetci herci prišli do nahrávacieho štúdia v pohode, zdá sa, že žiaden z nich nemal príznaky a nebolo im zle. Po nahraní zvukovej knihy The Canterville Ghost v nich však prepukol koronavírus. O tom sme už písali Peter Čtvrtníček, ktorého stav sa natoľko skomplikoval, že nemohol dýchať a skončil na JIS.

Zdroj: Stream.cz

Okrem neho aj Jaroslava Kretschmerová, známa zo slnka, sena, trilógia Jana Hartla (68) z filmu Vesničko má středisková a ďalší traja herci – Růžena Merunková (80), Tereza Císařová (26) a Ondřej Rychlý (28), nakazil sa tiež.

„Chytili sme šesť mikrofónov, strieľali sme ich na celý život a potom sme zistili, že sme všetci infikovaní. Zadák skončil v nemocnici, Rychlý bol mizerný, pretože zvracal, a my ostatní sme mali celkom ľahký priebeh infekcia, “ popísané pre Aha! najstarší z hereckého štábu.

Růžena Merunková
Růžena Merunková

Zdroj: CT

Sama Merunková mala bolesti hlavy, suchý kašeľ, horúčky a bola nesmierne unavená. „Najhoršia bola únava. Stačilo trochu úsilia a okamžite som sa vrhla do postele. Šestnásť dní som nevychádzala z bytu, ale už som v poriadku,“ odhalené.

Jiří Lábus bol jediný, kto sa tiež zapojil do audioknihy a nenakazil sa. Svoje časti si nahrával úplne sám.

Jaroslava Kretschmerová
Jaroslava Kretschmerová

Zdroj: profimedia.sk

READ  Kde sa natáčal film „Toon“? Zistite miesta streľby s Javierom Barthemom v hlavnej úlohe

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close