Zábava

Herečka Jennifer Aniston už nie je sama: Toto má v posteli

Hviezda zo série Friends, herečka Jennifer Anniston (51), nemala v živote veľa šťastia v láske. Idylický vzťah s hercom Bradom Pittom narušila jej herecká kolegyňa Angelina Jolie, pre ktorú Brad opustil svoju Jennifer. Herečka nemá ani deti, dnes však rozhodne nie je smutná. V jej posteli skončil niekto, kto ju bude navždy milovať.

Ďalšie FOTKY z Jenniferinej novej lásky nájdete TU!

Na sociálnej sieti Instagram sa herečka pochválila, že už nie je sama. Aj samotný pán skončil v jej posteli, čo jej určite nikdy nezlomí srdce.

Pár v roku 2001 - Pár mal päť rokov.

Pár v roku 2001 – Pár mal päť rokov.

Zdroj: Kevin Winter

“Ahoj! Rád by som ti predstavil najnovšieho člena našej rodiny. Toto je (veľmi unavený) lord Chesterfield. Okamžite mi ukradol srdce. OBROVSKÉ ďakujem wagmorpets za neuveriteľnú prácu, ktorú robíš. Som vďačný za to, že toľko sa staraj o tieto zachránené zvieratá a navždy nájdeš ich domovy. ““ uviedla charizmatická herečka na sociálnej sieti a pripojila roztomilé video.

Anketa

Máte radi nového spoločníka Jennifer Aniston?

Po jej boku sa neobjavil muž, ale rozkošné šteniatko, ktoré jej robí spoločnosť nielen v živote, ale zdá sa, že je aj v posteli. Ktovie, možno sa herečka po mnohých sklamaniach konečne na mužov nahnevala a rozhodla sa dať svoju lásku tomu, kto jej ju vráti.

Autor:
dotknúť sa

READ  Jednoznačne potvrdené. Legendárna postava sa v novej matici neobjaví

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close