Ekonomika

HH Sheikh Nasser víťazí na 160 km vytrvalostnom podujatí na Slovensku | Denná tribúna

DDT | myseľ

The Daily Tribune – www.newsofbahrain.com

HH Sheikh Nasser bin Hamad Al Khalifa, zástupca kráľa pre humanitárne záležitosti a záležitosti mládeže a kapitán kráľovského vytrvalostného tímu, pridal novú kapitolu do bahrajnskej knihy vytrvalostných dostihových úspechov v pretekoch Zamorin International Endurance Racing Champion 160. , ktorá sa koná na Slovensku. Víťazstvo jeho výsosti potvrdzuje jeho pripravenosť na blížiace sa majstrovstvá sveta v Taliansku, zatiaľ čo víťazstvo zdvojnásobuje radosť z Bahrajnu Eid Al Adha.

Úspech je spôsobený podporou a sponzorstvom bahrajnských vytrvalostných hier kráľom Hamad bin Isa Al Khalifa z Bahrajnského kráľovstva a podporou a záujmom princa Salmana bin Hamada Al Khalifu, korunného princa a premiéra. minister. Takáto podpora a podpora urobili z Kráľovských hier o vytrvalosti míľnik a umožnili Bahrajnu stať sa kľúčovým nástrojom rozvoja a prispievateľom k splneniu ekonomickej vízie kráľovstva do roku 2030.

„Sponzorstvo HM kráľa a záujem HRH korunného princa a predsedu vlády o vytrvalostné športy zohrali v tomto víťazstve dôležitú úlohu,“ povedal šejk Nasser a svoje víťazstvo venoval HM kráľovi. „Toto víťazstvo potvrdzuje, že sme dobre pripravení na blížiace sa majstrovstvá sveta. Máme jasnú víziu po sérii vynikajúcich výsledkov,“ dodal Sheikh Nasser.

HH Sheikh Nasser tiež zablahoželal svojmu tímovému kolegovi Zafarovi Mirzovi k druhému miestu. „Tešíme sa na dosiahnutie ďalších víťazstiev, ktoré upevnia status Bahrajnu vo vytrvalostných športoch na európskej úrovni.

Máme plnú dôveru v našich jazdcov,“ zdôraznil Sheikh Nasser. Je pozoruhodné, že šejk Nasser vyhral za sedem hodín, 55 minút a 42 sekúnd. V päťetapových pretekoch jazdil na Bolte. Členovia tímu Royal Endurance Cecilia a Raed Mahmoud skončili štvrtí a piati. Medzitým ich tímový kolega HH Sheikh Isa bin Faisal bin Rashid Al Khalifa predviedol pôsobivý výkon a dokončil preteky.

READ  Minister tvrdí, že dodávky plynu do Česka sú konzistentné aj napriek prerušeniu Severného prúdu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close