Zábava

Highland Film Group uzavrela veľké predaje lúpežného thrilleru Josha Duhamela ‚Bandit‘ (exkluzívne) | Správy

Highland Film Group uzatvára regionálne obchody na akčný lúpežný thriller Zbojník V hlavných úlohách Josh Duhamel a Mel Gibson.

Práva získali Signature Entertainment pre Spojené kráľovstvo a Škandináviu, SquareOne Entertainment pre nemecky a nemecky hovoriace Švajčiarsko a Originals Factory pre francúzske a francúzsky hovoriace Švajčiarsko.

V iných zmluvách Zbojník Uzavreté s Madman Entertainment v Austrálii / Novom Zélande, YouPlanet Pictures v Španielsku a Daro Film Entertainment v Bulharsku, bývalej Juhoslávii, Českej republike, Slovensku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a Rusku / Pobaltí.

Three Lines pre Penelox, Spentzos pre Grécko, Minerva Pictures pre Taliansko, Pris Audiovisuis pre Portugalsko, Moviebox pre Turecko, Eagle Films pre Blízky východ, SBI International pre Izrael, Pixar pre Cinema, Pictureshow pre Indiu. , Kai Chang pre Taiwan a Filmfinity pre Južnú Afriku.

Alan Unger (zablokované) Režírované podľa románu Craiga Weinmanna založeného na románe Roberta Knuckla a rozhovor novinára Eda Arnolda s Gilbertom Calvanom Jr., ktorý žil pod menom Robert Whiteman, keď ho v roku 1987 nazývali Lietajúci pirát.

Duhamel hrá Whitemana, profesionálneho zločinca, ktorý utečie z amerického väzenia a cestuje do Kanady, aby získal novú identitu. Po tom, čo sa zaľúbi do Andrey (Cuthbert), sa vracia vylúpiť banky. Čoskoro sa dostane do pozornosti geniálneho detektíva, ktorého hrá Nestor Carbonal, a poľuje po celej krajine.

Film je momentálne v postprodukcii. Produkovali Jordan Yale Levine a Jordan Beckerman z Yale Productions v spolupráci s Ericom Goslanom z Goldrush Entertainment. Spoluprodukuje a produkuje spolu so Shawnom Sanganim, Lukeom Taylorom, Matthewom Heldermanom a Tylerom Goldom z Bond Media Capital, Richardom Iodom, Ungerom, Craigom Weinmanom, Richardom Idou Switzer, Arianom Fraserom a Delphine Perrier z Highland Film Group. , Colby Colte, Jason Kringstein, Scott Levinson, Lisa D’Ambrosio, Peter R. Anske, Dr. Faisal Mahmood a Packer Morley.

„Bol som veľmi šťastný, že som mohol nakrútiť tento film ako čokoľvek, čo som vo svojej kariére urobil. Toto je postava, o ktorej ako herec snívate a ja som na tú jazdu taký hrdý Zbojník Vezme vás,“ povedal Josh Duhamel.

READ  Keď ho hrdina Sunderlandu Simon Mignolet varuje, zamieri na Newcastle a hovorí, že nemá záujem o premiestnenie

„Som veľmi rád, že sa festival v Cannes a Marken fyzicky vrátia a nemôžem byť šťastnejší.“ Zbojník K dispozícii pre divákov na celom svete neskôr v tomto roku. Môžem zaručiť, že to bude zážitok, ktorý bude rezonovať s každým, “dodal Unger.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close