šport

Hlasovanie fanúšikov zápasu hviezd NHL 2022 je teraz otvorené

Raleigh, NC – Hlasovanie fanúšikov hviezd NHL 2022 je teraz otvorené NHL.com/Vote A cez Aplikácia NHL®, Dáva fanúšikom príležitosť určiť štyroch kapitánov pre 2022 Honda NHL® All-Star Weekend.

Víkend hviezd Honda NHL® 2022 bude opäť obsahovať trojzápasové turnaje, ktoré sa budú hrať vo formáte 3 proti 3, v ktorých sa predstavia štyri tímy – jeden za každú divíziu NHL. Fanúšikovia môžu hlasovať online za jedného hráča z každej kategórie bez ohľadu na pozíciu. Hlasovanie sa končí v sobotu 8. januára o 11:59 ET, pričom najvyšší počet hlasov odovzdaných podľa divízií – bez ohľadu na poradie – bude mať All-Stars a kapitáni.

Fanúšikovia si môžu vybrať jedného hráča a maximálne štyroch hráčov v ankete. Každý fanúšik získa maximálne 10 hlasov za 24 hodín.

Sebastian Aho, Frederick Anderson, Andrej Sveshnikov A Toovo Teravainen Sú to exkluzívne palice.

Ako hlasovať:

NHL.com/Vote Má interaktívne hlasovacie lístky dostupné v 9 jazykoch: angličtine, francúzštine, češtine, fínčine, nemčine, ruštine, slovenčine, španielčine a švédčine a je prístupná kdekoľvek na svete.

Aplikácia NHL Poskytuje fanúšikom mobilné interaktívne hlasovacie lístky dostupné na väčšine zariadení.

Fanúšikovia sa môžu zapojiť do konverzácie pomocou oficiálneho hashtagu #NHLAllStar.

Golden Knights a Las Vegas City 2022 Honda NHL® All-Star víkend, feb. Konalo sa od 4.-5. Pred zápasom s Honda NHL 2022, február. 4 (19:30 ET, ESPN, Sportsnet, TVA Sports) Všetky hviezdy predvedú svoj talent v roku 2022 NHL All-Star Skills வழங்கும், ktorý organizuje DraftKings Sportsbook. Sobota 5. februára Zápas hviezd (15:00 ET, ABC, Sportsnet, TVA Sports). Ďalšie podrobnosti o víkende hviezd Honda NHL® 2022 budú oznámené v nasledujúcich týždňoch. Navštívte nhl.com/fans/all-star A nasledovať @NHL A PR_NHL A pre najnovšie podrobnosti o udalosti.

READ  Židovskí predstavitelia veria, že pápežova návšteva Slovenska uzdraví vzťahy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close