Zábava

Hlasujte za najkrajšiu dámu premiéry! Prezident Čaputová verzus známe herečky – Na červenom koberci – Koktail

V stredu večer premiéra filmovej novinky režisérky Agnieszka Hollandová, Šarlatán, prilákala do bratislavského kina okrem filmových predstaviteľov aj veľa známych hostí.

Určite najväčšia pozornosť na červenom koberci očakávaného spustenia obrazu vzbudila Predsedníčka Zuzana Čaputová, Na premiéru, počas ktorej ju sprevádzala jedna z jej dvoch dcér, si vybrala elegantnú čiernu a na šaty kombinovala závoj rovnakej farby.

Prezidentka Zuzana Čaputová na premiére Charlatana v Bratislave. Autor: Profimedia

Zuzana Kanócz, partner Jurara Loja, ktorý tiež hral vo filme, si vybral béžovo-zlatú kombináciu šiat. Jemný model večerných šiat zdôraznil jemnú krásu 40-ročnej Kanócz, ktorá už zmenila farbu vlasov – tmavú hrivu, na ktorú sme boli zvyknutí, vymenila za blondínku.

Herečka Zuzana Kanócz a Juraj Loj na premiére ...

Herečka Zuzana Kanócz a Juraj Loj na premiére Charlatana v Bratislave. Autor: Profimedia

Dokonca aj blondínka Milena Minichová bola zvedavá na film Agnieszky Hollandovej. 38-ročná herečka, ktorú sme videli napríklad v seriáli Behind the Glass and The Nest, prišla do kina v červenej a čiernej kombinácii.

Herečka Milena Minichová na premiére filmu ...

Herečka Milena Minichová na premiére Charlatana v Bratislave. Autor: Profimedia

40-ročná brunetka Lucia Siposová si vybrali letný model šiat v neutrálnom tieni na špagetových pásoch. V dobrej nálade je herečka zo série sviatkov ochotne umiestnená pred filmovým plagátom.

Herečka Lucia Siposová na premiére filmu The Charlatan.

Herečka Lucia Siposová na premiére filmu The Charlatan. Autor: Profimedia

Nakoniec sa pred premiérou postavila aj na červený koberec
Silvia Šuvadová, 47-ročná rodáčka z Ružomberka sa vo svojom výbere oblečenia a doplnkov zamerala na prírodné odtiene hnedej.

Silvia Šuvadová na premiére Charlatana.

Silvia Šuvadová na premiére Charlatana. Autor: Profimedia

Charlatan sa mal predstaviť publiku na Slovensku v marci toho roku, ale celosvetová pandémia prerušila plány a nový premiérový termín bol stanovený na 20. augusta. Okrem hlavných úloh, ktoré zohrávali Ivan Trojan a Juraj Loj, Daniela Voráčková, Melika Yildizová, Jaroslava Pokorná, Martin Myšička, František Trojan, Jiří Černý, Miroslav Hanuš, Tomáš Jeřábek, Václav Kopta, Jan Budař, Jan Vlasák. alebo Martin Sitta. Okrem Loja na Slovensku vo filme pôsobili aj herečky Jana Oľhová a Éva Bandor.

READ  Ostrov lásky (CZ) 3. séria: Sprievodca a plán streamovania
Páči sa vám tento článok? Podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom dennej Pravdy a jej internetovej verzie je priniesť vám denné správy, rozhovory, komentáre, správy, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme vašu podporu.
Ďakujeme vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close