Technológie

Hollow Xbox 360 Games Go Dark December 2021 • Eurogamer.net

Hollow Xbox 360 Games Dark, december 2021, oznamuje spoločnosť 343 Industries.

Online služby pre hry Hollow: Reach, Hollow 4, Hollow 3, Hollow 3: ODST, Hollow: Combat Evolution Anniversary, Spartan Attack a Hollow Wars sa skončia do decembra 2021.

Po tomto dátume môžete pokračovať v hraní týchto hier, ale niektoré online funkcie, ako napríklad online dohazování, prejdú do režimu offline.

V septembri 2007 sa online multiplayer Hollow 3 skončil 14 rokov po tom, čo vyšla Poonkyho úžasná strieľačka.

To platí aj pre tieto hry, ktoré fungujú na nových konzolách cez Back-Combat, pretože základný softvér sa stále spolieha na pôvodný obsah pre Xbox 360 a staršie online služby.

Je možné uložiť Cyberbank 2077 na PS4 a Xbox One? Toto je ďalšie spravodajské obsadenie Eurocommeru!

Vysvetlenie výsledku, 343 uviedla, že čas, zdroje a energia potrebná na to, aby boli tieto hry online, neospravedlňuje počet hráčov v súčasnosti.

„Do dnešného dňa sme zvládali úlohy a priority budúcnosti tým, že sme pokračovali v udržiavaní starších služieb Xbox 360 pre Halloween.“ Dutý bod.

„Udržiavanie týchto starších služieb dnes vyžaduje značné množstvo času a zdrojov, čo priamo ovplyvňuje schopnosť štúdia podporovať súčasné i budúce projekty: Hollow: The Master Chief Collection a Hollow Infinite.

„Medzitým mesačné využitie tejto starej hernej služby Xbox 360 naďalej klesá, čo vytvára obrovské rozdiely medzi časom a prácou potrebnou na udržanie čistého dopadu na komunitu Hollow ako celok. Nemôžeme povedať, že sme to neurobili. Rovnako ako v každom podnikaní, aj v tomto prípade musia naše tímy naďalej porovnávať potreby s dostupnými zdrojmi (čas, ľudia, odborné znalosti atď.) A uprednostňovať oblasti a príležitosti, ktoré majú najlepší možný dopad.

„Pretože tieto hry stále starnú a do popredia sa dostávajú pokrokové moderné alternatívy mnohých z týchto zážitkov, čoraz menej ľudí investuje čas do pôvodných starších titulov.

READ  Najlepšia pieseň skupiny Dijo Wu od Deathloopu sa dostala do centra pozornosti

„Každý cyklus výdavkov na údržbu a podporu starších služieb konzoly Xbox 360 predstavuje čas a energia, ktoré sa nevynakladajú na budúcnosť spoločnosti Hollow.“

Jednoduchý sprievodca 343, čo sa stane s každou ovplyvnenou hrou.

Od tejto chvíle bol digitálny predaj hier Halo pre Xbox 360 zastavený, potvrdilo sa ich 343. Budúcnosť online hrania týchto hier smeruje na 343 Hollow, ktoré obsahuje Hollow: Combat Evolution Anniversary, Hollow 2: Anniversary, Hollow 3, Hollow 3: ODST, Hollow: Reach a Hollow 4.

„Oživenie našej ambicióznej vízie pre Hollow Infinite a ďalšie zlepšovanie a rozširovanie MCC je našou najvyššou prioritou a odklon od každodennej údržby a prerušenia týchto služieb starnutia umožňuje tímu zamerať sa na našu najdôležitejšiu budúcnosť, Laser,“ uviedla 343. .

Ak teda stále stíhate nejaké veľké úspechy, ktoré si vyžadujú online služby, napríklad dohadzovanie zápasov alebo výzvy, mali by ste to naplánovať do decembra 2021. Starší obsah na zdieľanie súborov už nie je prístupný v decembri 2021.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close