Zábava

Hollywoodsky život sa rozpadá ako domček z karát: Johny Depp stratil svoju lukratívnu rolu, fanúšikovia zúria

A nie je sám, kto násilne bojuje proti moru.

Johnny Depp má za sebou nešťastné dni. Po prehratom spore s anglickými médiami a potvrdení jeho násilnej povahy prišiel ďalší kop od života. Minulosť herca ovplyvnila aj jeho kariéru, čo nahnevalo jeho fanúšikov.

Musel rezignovať na nakrúcanie Fantastických zvierat

Po rozsudku zaujal kľúčové postavenie aj Warner Bros. Johnny Depp s ňou v minulosti spolupracoval na natáčaní Fantastických zvierat.

Fanúšikovia „hrnčiarov“ sa nevedeli dočkať pokračovania tejto série a s napätím sledovali všetky novinky z príprav natáčania. Nikdy sa im však nesnívalo, že by mohli prísť o jednu z hlavných postáv.

Johny Depp vo filme Fantastické zvery

Fotogaléria

Johny Depp vo filme Fantastické zvery

Zdroj: Profimedia

Vedenie tejto filmovej spoločnosti pozvalo Johnnyho na pohovor a tam mu bolo odporúčané dobrovoľne opustiť projekt. V pokračovaní sa z Grindelwada stane úplne iný herec, ktorý zatiaľ nie je známy.

Fanúšikovia sú nahnevaní, Amber nebola žiadna svätica

Po zverejnení tejto informácie nastal medzi fanúšikmi obrovský rozruch. Boli zo správania Warner Bros šokovaní, pretože v minulosti sa v ich filmoch objavilo niekoľko hviezd, ktoré mali problémy so zákonom a nikdy s nimi neprestali pracovať.

Čo ich však najviac hnevá, je oslava Amber Heard.

Ani ona nebola svätá a urobila z Johnnyho zo života peklo. Aj keď súd potvrdil, že herec niekoľkokrát zaútočil na svoju bývalú manželku, nepochopiteľne zatajili skutočnosť, že k násiliu došlo z druhej strany a že Amber bola voči jej manželovi rovnako agresívna.

Amber Heard a Johny Depp na štvrtom súdnom pojednávaní v Londýne

Fotogaléria

Amber Heard a Johny Depp na štvrtom súdnom pojednávaní v Londýne

Zdroj: Profimedia

Vďaka tomu pochovali jej Instagram pomocou pevných odkazov, ktoré začali správcovia jej sociálnych sietí blokovať. Fanúšikovia neváhajú zachrániť Fantastické zvery. Na internete píšu hromadné petície, ktoré chcú neskôr zaslať priamo do štúdií Warner Bros.

READ  Seriál Kocky sa nemusí obávať nasledujúcich rokov: Och, aká to je kosť!

Rowling sa ho tiež zastala

Dve ďalšie ženy sa postavili na stranu Johnnyho Deppa. Jeho bývalý správca potvrdil, že Amber ho pravidelne podvádzala s Elonom Muskom a že mu mohol spôsobiť aj nejaké zranenia..

Elon Musk s Amber Heard

Fotogaléria

Elon Musk s Amber Heard

Zdroj: Profimedia

Na stranu herca sa postavila aj autorka Fantastických zvierat J. K. Rowlingová, ktorá sa ho obhajovala aj pred súdom. Násilie páchané na ženách je za žiadnych okolností neprijateľné.

Ale v spore medzi Johnnym Deppom a Amber Heardovou je problém v tom, že súd nepochopiteľne zabudol na herečkine obvinenia a agresívne správanie. Pretože tak ako nemôžeme tolerovať násilné správanie voči ženám, nemôžeme ho zanedbávať ani z opačnej strany.

J. K. Rowlingová

Fotogaléria

J. K. Rowlingová

Zdroj: TASR

Známi násilníci

Svetom šoubiznisu najviac otriasol škandál Henryho Weinsteina, ktorý pravidelne sexuálne obťažoval a ubližoval mnohým známym herečkám. Nebolo žiadnym tajomstvom, že ak sa chceli objaviť v jeho úspešných filmoch, museli najskôr podľahnúť jeho zvráteným túžbam. Ale ani tento producent, ani Johnny Depp neboli jediní násilníci, ktorí skončili pred súdom.

Kevin Spacey – obťažoval najmä mladých hercov, ktorých prinútil k pohlavnému styku. Kvôli tomu stratil aj niekoľko dôležitých filmových úloh.

Bill Cosby – Dokonca sa objavili správy, že niektoré zo svojich obetí najskôr zdrogoval a potom znásilnil. Na konci svojej kariéry stratil všetky svoje úspechy a ľudia sa mu otočili chrbtom.

Kevin Spacey, Bill Cosby, Chris Brown, Ben Affleck, Roman Polanski

Fotogaléria

Kevin Spacey, Bill Cosby, Chris Brown, Ben Affleck, Roman Polanski

Zdroj: TASR

READ  Klamali nielen ľuďom, ale aj samotnému Williamovi: Zrod Archieho sa udial úplne inak!

Chris Brown – sú známe jeho pravidelné partnerské hádky s Rihannou. Spevák mu viackrát odpustil a vrátil sa k nemu, no aj napriek tomu skončil s modrinami a údermi do duše.

Ben Affleck – Obľúbený priateľ nedával pozor na svoje ruky. Rád si vyzdvihol cudzie ženy a dával im hrubé návrhy. Aj keď sa po príčine tohto prípadu všetkým ospravedlnil, trvalo to poškodilo jeho reputáciu.

Roman Polanski – bol obvinený zo znásilnenia maloletého dievčaťa a neskôr sa k sebe priznal.

Slávne ženy doterajšie spolupráce ľutujú

Po prípade Henryho Weinsteina začalo niekoľko herečiek otvorene hovoriť o špinavom zákulisí Hollywoodu. Viacerí z nich priznali, že ich známi muži ich obťažovali, a museli mlčky trpieť.

Z tohto dôvodu sa dištancovali od svojho správania a je im ľúto, že sa o týchto spoluprácach nechali rozprávať a že o tom nezačali skôr.

Kate Winslet

Fotogaléria

Kate Winslet

Zdroj: Profimedia

Je to tiež veľmi ťažké pre Kate Winslet, ktorá nedávno povedala, že úprimne ľutuje spoluprácu s Woodym Allenom a Romanom Polanskim, pretože sa cítila spoluzodpovedná za to, že im umožnila zostať v centre pozornosti dlhšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close