Technológie

Hong Kong: Skupinové texty Star Rail nie sú prepojené

Skupinové textové rozhovory sú ako hydry – odstráňte jednu a na jej mieste sa akosi rozmnožia dve. Či už ich milujete alebo nenávidíte, sú súčasťou života každého používateľa. Je zrejmé, že sú súčasťou sveta sci-fi Hong Kong: Star TrainVesmírna dobrodružná hra Vplyv gen Vývojár, Hoyovers. Hong Kong: Star TrainVesmír sa v tomto zmysle nelíši od nášho. Medzi záchranou svetov a bojom proti kozmickým tvorom si postavy neustále píšu SMS správy a ich neustále rozhovory ukazujú jedinečné čaro každej postavy.

Táto mobilná a počítačová hra sleduje Trailblazera, mladého dobrodruha s kozmickým pohonom, ktorý sa vydáva na medziplanetárne dobrodružstvo na palube hviezdneho vlaku s názvom Astral Express. Na ich cestách sa k nim pripájajú dvaja priatelia: 7. marca, temperamentné dievča, ktoré si rada robí selfie, a Tan Heng, skvelý šermiar, ktorý rád býva a študuje. V skorších častiach hry sa trio vydáva na dôležitú cestu, ktorá určí osud ľadovej planéty a všetkých, ktorí ju nazývajú domovom.

V kritických situáciách musí Trailblazer použiť svoj telefón na komunikáciu dôležitých informácií s inými postavami, ako sú aktualizácie o úlohách, ale používajú ho hlavne. Tieto konverzácie vynikajú fanúšikom a ľudia zdieľajú svoje obľúbené úryvky na miestach, ako je TikTok. V rozhovore, ktorý je uvedený v nahrávke nižšie, renomovaný intergalaktický vedec Herda žiada Priekopníkov, aby otestovali niektoré z jeho novej technológie, na čo odpovedajú: „Prosí ma.“

Keď nastúpite na Astral Express, pripojíte sa ku skupinovému chatu, ktorý zahŕňa všetkých cestujúcich, takže každý môže dostávať dôležité upozornenia. V jednom momente vás vrhnú do ďalšieho skupinového chatu s výskumníkmi, len aby ste zistili, že porušili pravidlá tým, že vás zaradili, čo vedie k tomu, že vás ich šéf Asda potrestá. V inom rozhovore vám roztomilý chlapík menom Arlan píše SMS, no v telefóne sa mu míňajú peniaze, a tak sa rozhovor náhle skončí. Potom 7. marca pošlite text s roztomilými emotikonmi tam a späť, čím ju obľúbite všetkým v čete.

READ  NAY Android roka 2020: Inovácie

Zatiaľ čo konverzácie ako tieto často slúžia hernému účelu tým, že začínajú questy, slúžia aj ako sladký a zábavný spôsob, ako charakterizovať jednotlivcov a učiť nás o väčšej kultúre tohto sveta.

Dokonca aj mimo konverzácií sú mobilné telefóny základom života na Astrálnom Expresse a planétach mimo neho. Keď pozastavíte obrazovku, vaša postava automaticky skontroluje svoj telefón a každá postava bude mať samostatné puzdro. Na začiatku hry v Belobagu, veľkom meste, môžete komunikovať s telefónnou búdkou a vševediaci rozprávač vám povie, že jediný dôvod, prečo sa vám to zdá románové, je, že patríte do mobilného veku. Dôležitosť mobilných telefónov v hre sa zdá byť celkom treťou stenou potvrdenia o tom, koľko ľudí hrá. Hong Kong: Star Train. Keď mobilní hráči klepnú na svoje telefóny, pošlú SMS všetkým svojim priateľom.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close